Boss Bilişim güvenli midir?

jaisk11

Centipat
Merhaba Boss Bilişimden bu direksiyonu almak istiyorum. Nette biraz araştırma yaptım, bazı insanlar güvenilir olduğunu söylerken bazıları ise uzak durulması gerektiğini söylüyor. Alışveriş yapan biri varsa deneyimlerini benimle paylaşabilir mi?

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir FAN satın almıştım, 1.5 ay bekledim. Gelmeyince para iadesi istedim ertesi gün iadeyi yaptılar. Tek sorun beklemek bu sitede. Peygamber sabrına sahipseniz sıkıntı yaşamazsınız.

İnsanlarımız okumadığı, anlamadığı için siteye dolandırıcı diyip duruyorlar. Dükkandaki bilgisayarlar için RAM lazım olmuştu, buradan almıştık eninde sonunda ulaştı elimize onlar. Alışveriş yapıp istediği ürünü alanlar da var, beklemeyi bilmeyip sürekli kötüleyenler de var.

Ben "HDD" alışverişi yapmıştım. Hiçbir sorun yaşamadım ama böyle yüksek fiyatlı alışverişler için kesinlikle önermem. Uzak durun. Bildiğim kadarıyla çalışma mantığı, sizin yerinize yurt dışından ürünü getirmek üzerine kurulu. Bu sebeple ne olacağını bilemezsiniz. Bir aydan uzun da sürebilir, bir hafta da. Biraz kumar gibi. Riske girip heyecan yapmaya gerek var mı? Buna siz karar vereceksiniz.

Bence dümdüz, hiçbir sebep belirtmeden "dolandırıcı" gibi bir ithamda bulunmak da yanlış "güvenilir" olduğunu söylemek de.

Son düzenleme:
Bunların mağazaları kapattılar bilerek siteyi kapatmadılar diye biliyorum. Oradan alıyorsun ama sana eşya falan gelmiyor. İade' de yapılmıyor sanırsam bir ara baya konu açıldı bunun hakkında. Daha güvenli yerlerden alışveriş yapın.

Edit: İstanbul bilişim bu yanlış söylemişim. Boss bilişimin o zaman kargo sorunu vardı. Çok uzun süre kargo gelmiyordu.

Merhaba Boss Bilişimden bu direksiyonu almak istiyorum. Nette biraz araştırma yaptım, bazı insanlar güvenilir olduğunu söylerken bazıları ise uzak durulması gerektiğini söylüyor. Alışveriş yapan biri varsa deneyimlerini benimle paylaşabilir mi?

Eki Görüntüle 613983

KDV 400 TL mi %50 KDV falan mı fiyat şişirilmiş Hepsiburada'dan ya da Amazon'dan al.

Yeni konular

Geri
Yukarı