Boy kilo oranı

daghansener1

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Boyum 1.85 kilom ise 64-65 arası, günden güne değişiyor. Köprücük kemiklerim çok belli oluyor, omurgam çok belirgin. Bunları gidermek için kaç kilo olmam lazım iyi bir fizik istiyorum gerçekten kaslı kuvvetli olmak istiyorum zaten bu pandemi azalınca kick boks yapmaya başlayacağım. Sizce sağlıklı kilo almak için ne yiyebilirim günlük olarak?

Günde 2000 kalori alman gerekiyorsa 3000 kalori al ve yanında bol bol ekmek ye, hızlı bir şekilde kilo alırsın.

Benim boyum 1.75 kilom 74 kg. Seninde ideal 80 olman lazım ama bence o boya bir 90 kg fit vücut güzel olur. Kick boks yerine fitness öneririm. Son olarak kilo almak için yemek ayırt etmeden kusana kadar ye. :D.

Merhabalar. Boyum 1.85 kilom ise 64-65 arası, günden güne değişiyor. Köprücük kemiklerim çok belli oluyor, omurgam çok belirgin. Bunları gidermek için kaç kilo olmam lazım iyi bir fizik istiyorum gerçekten kaslı kuvvetli olmak istiyorum zaten bu pandemi azalınca kick boks yapmaya başlayacağım. Sizce sağlıklı kilo almak için ne yiyebilirim günlük olarak?
Sen de benim gibi gen kurbanısın. 1.82 boyum var ve 60 kiloyum. Bunun sebebi metabolizmamın çok hızlı olması.(Annem ve Babam da benim yaşlarımda zayıflarmış, genetik olduğunu oradan biliyorum.) Çözümü aslında var, düzenli spor yaparak ve doğru beslenerek kas yapar ve 70-80 KG'a kadar ulaşabilirsiniz. Ayrıca şuan yağ seviyeniz de az olduğu için çok rahat kas yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Ben de yakın zamanda başlamayı düşünüyorum ama çok üşengecim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı