Boy ve Kilo Almak İstiyorum

Arkadaşlar tamam kilolu olmak iyi değil ama çok zayıf olunca bir süre sonra boyun uzaması da duruyor. Ben 13 yaşındayken 35 kiloydum. 1 yıl içerisinde 10 kilo aldım. Şuan boy problemi yaşıyorum. Çevremdeki insanlar çok uzun yada ben çok kısayım.

Ben küçükken yani 13 yaşında iken boyum 1.40 'dı. Kilom 35 'di. 1 sene sonra boyum 1.52 ve kilom 50+ oldu. Eğer zayıfsan ve yüzün uzun ise gerçekten kötü bir dış görünüş oluyor. Kendimden biliyorum. Şuan 1.70 boyundayım ve 75 kiloyum :D Mutluyum.

Sabah kahvaltısında 2 haşlanmış yumurta ye, kahvaltıda birkaç tatlı kaşığı bal-pekmez-reçel gibi gıdaları yiyebilirsin aldığın enerjiyi arttırmak açısından, günde 500 ml süt iç, peynir olarak kaşar peyniri tüketmeye çalış kalsiyum oranı yüksektir, şekerli gıdaları kes, ekmek arası hazır gıdaları kes. Günde 3 porsiyon meyve tüket, 1 porsiyon meyve aşağı yukarı 1 yumruk hacmine eş değerdir. Kahvaltı yapmama diye bir şeyi unut. Gerekirse 1 saat erken kalk kahvaltı yap. 22.00'dan itibaren 8 saat boyunca uykuda ol. Karanlık ortamda uyu, perdeden bile ışık sızmasın. En nihayetinde boy uzunluğu genetiktir, çokta kafaya takma.

Sabah kahvaltısında 2 haşlanmış yumurta ye, kahvaltıda birkaç tatlı kaşığı bal-pekmez-reçel gibi gıdaları yiyebilirsin aldığın enerjiyi arttırmak açısından, günde 500 ml süt iç, peynir olarak kaşar peyniri tüketmeye çalış kalsiyum oranı yüksektir, şekerli gıdaları kes, ekmek arası hazır gıdaları kes. Günde 3 porsiyon meyve tüket, 1 porsiyon meyve aşağı yukarı 1 yumruk hacmine eş değerdir. Kahvaltı yapmama diye bir şeyi unut. Gerekirse 1 saat erken kalk kahvaltı yap. 22.00'dan itibaren 8 saat boyunca uykuda ol. Karanlık ortamda uyu, perdeden bile ışık sızmasın. En nihayetinde boy uzunluğu genetiktir, çokta kafaya takma.
Sanki yanıt için biraz geç oldu ha?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı