Kilo almak istiyorum

PenaX57

Hectopat
Merhabalar. Şu an 63 kiloyum boyum ise 180. aşağı yukarı 7 ay önce boyum 178'idi ve 78 kiloydum ancak çok hareketsizdim. Biraz hareketlenmeye başladım bir baktım 1 ay sonra 74'e düşmüşüm. Sonra devam etti bu süreç ardından şimdi 63 kiloya kadar düştüm ve boyuma göre zayıfım. Nasıl kilo alabilirim? Yorucu spor yapıyorum beslenmem idare eder ama çok iyi değil. Ne önerirsiniz?

Sporunu az da olsa kıs yemeğini arttır. 70 kilo ideal (bence). Daha fazlası seni şişman gösterir.

Sporu yaptığın kadar beslenmeni de ona göre ayarlaman lazım sporu bırakma bol karbonhidrat ağırlıklı beslen öğünlerini atlama. Yorucu yaptığını söylüyorsun biraz daha hafiflet fazla kalori harcayıp yediklerin dengeleyemiyorsun.

Fast Food yeme sağlıksız aşırı kilo yapar. Onun dışında et ye

Merhabalar. Şu an 63 kiloyum boyum ise 180. aşağı yukarı 7 ay önce boyum 178'idi ve 78 kiloydum ancak çok hareketsizdim. Biraz hareketlenmeye başladım bir baktım 1 ay sonra 74'e düşmüşüm. Sonra devam etti bu süreç ardından şimdi 63 kiloya kadar düştüm ve boyuma göre zayıfım. Nasıl kilo alabilirim? Yorucu spor yapıyorum beslenmem idare eder ama çok iyi değil. Ne önerirsiniz?
Kirli beslen kardeşim, hafif yağlan. Bunun yanında ağırlıkta çalış hem kas kütleside koyunca güzel orantılı bir fiziğin olacaktır. Hafif kirli beslenip yağlanmazsan göbek falan büyür ama kollar, bacaklar ince kalır.

Geri
Yukarı