Stepne1

Decapat
Daha fazla  
Babam 187 annem 155 ben 170'im 16'ya gireceğim daha girmedim babam 11. sınıf gibi uzamış ama benim uzama şansım var mı? Kulaç boyuma falan baktım şu anki boyumla aynı, uzun değil babam çok emin ama uzayacağımı destekleyen tek şey baba tarafı. Anne tarafı full kusa kuzenim dışında benden uzun yok anne tarafında hatta babamla iddiaya girdik eğer 23 yaşında babamın boyunu geçemediysem bana ev alacak, eğer ben geçersem ben alacağım. Zaten babamla annem arasında bu kadar fark varken babamı geçmem çok zor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Defalarca açılan konularda bu soruya hep aynı cevap verildi: Genetik bir durum olup söylenen sözler tahminden öteye gidemez. Doktorlar bile tam olarak boy tayini yapamıyor bu çocuk şu kadar uzar diye.

Genetiğinize ve beslenmenize çok bağlı. Ben 16 yaşında 1.74 boya sahiptim şu an 18'im 1.82 boyum var. Kuzenim 16 iken 169'du 19 yaşına bastığında boyu 1.88'i geçti. Boyunuzun uzamasını istiyorsanız esnetme hareketleri yapabilirsiniz, kesin uzatır diye bir şey yok ama etkilidir denemekte fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı