Brave vs. Edge vs Vivaldi vs. Chrome vs. Opera vs. Firefox

Brave vs Edge vs Vivaldi vs Chrome vs Opera vs Firefox

• Brave

Oy: 30 12,7%
  • Edge

Oy: 69 29,1%
  • Vivaldi

Oy: 4 1,7%
  • Chrome

Oy: 70 29,5%
  • Opera

Oy: 13 5,5%
  • Firefox

Oy: 27 11,4%
  • Opera GX

Oy: 18 7,6%
  • Diğer

Oy: 2 0,8%
  • Hiç biri

Oy: 4 1,7%

• Oy verenlerin toplamı
    237
  • Anket kapandı .
Özelleştirme bakımından Opera GX hız bakımından Edge.

Biraz önce Firefox Nighlty denedim ve hepsinin önünde oldugunu fark ettim edge opera falan hikayeymiş :D

Son düzenleme:
Son güncellemeleri Opera GX'i baya hızlandırdı ve hafifletti, RAM kullanımını düşürdü. Opera GX tercih ederim, ara sıra da Edge kullanırım.

Bu 6 tarayıcıdan birini seçiniz sizce en stabil, hızlı, kullanışlı tarayıcı hangisi? Herkes fikirini çekinmeden söylesin, anket 7 gün sonra bitecektir.

Bunların arasından en hızlısı Opera GX. Ama Firefox'u seçeceğim çünkü daha güvenli.(Opera hakkında çıkan dedikodular yüzünden değil Firefox'ta farklı güvenlik seçenekleri var onları beğeniyorum) Hızı da fena değil. Bir süre Edge kullandım ama özellikle Opera GX'ten sonra tabiri caizse Attan inip eşeğe binmişim gibi geldi hız bakımından. Firefox öyle hissettirmedi ancak gene GX'ten daha yavaş.

Günlük hayatınızda ne değiştiriyor bilmiyorum fakat bu browser konusunu beni zerre enterese etmiyor. Alt tarafı internette surf yapmanızı sağlayan bir uygulama. Ne bekliyorsunuz ki?
Sen internette sörf yaparken, kullandığın tarayıcının sahipleri de senin bilgilerinde sörf yapmasın diye; sörf yaparken bilgisayarın ikide bir yavaşlayıp durmasın diye vs. tartışıyoruz. :)

Geri
Yukarı