Brawl Stars ile VPN açmak ban riski yaratır mı?

Öncelikle merhaba,

VPN'den hiç bir şekilde ban yemezsiniz bunu sizlere VPN ile 2 35 Rütbe ve 10'dan fazla 30 Rütbe yapmış biri olarak söylüyorum, 3000 Kupa yapan adamdan bahsetmişsiniz yazışmalarınızda o kişinin VPN kullanmasına gerek yok çünkü o Koreli ve Kore Sunucusunda oynuyor doğal olarak. Biz en zor sunucuda Avrupa (EU) Sunucusunda oynuyoruz ve hiç bir şekilde düşük kupa atmıyor 900 - 1000 kupada vs..

VPN İle bağlanabileceğin sunucular vardır Bunlar South America (SA) North America (NA) Asya (Asia) Gibi sunucular bunların kendine ait sunucusu olduğu için gece vakti çok düşük kupa atabiliyor. Dediğim gibi biz Avrupa Sunucusunda olduğumuz için bu mümkün olmuyor.

Öncelikle merhaba,

VPN'den hiçbir şekilde ban yemezsiniz bunu sizlere VPN ile 2 35 rütbe ve 10'dan fazla 30 rütbe yapmış biri olarak söylüyorum, 3000 kupa yapan adamdan bahsetmişsiniz yazışmalarınızda o kişinin VPN kullanmasına gerek yok çünkü o Kore'li ve Kore sunucusunda oynuyor doğal olarak. Biz en zor sunucuda Avrupa (EU) sunucusunda oynuyoruz ve hiçbir şekilde düşük kupa atmıyor 900 - 1000 kupada vs.

VPN ile bağlanabileceğin sunucular vardır bunlar south america (sa) north america (na) Asya (asia) gibi sunucular bunların kendine ait sunucusu olduğu için gece vakti çok düşük kupa atabiliyor. Dediğim gibi biz Avrupa sunucusunda olduğumuz için bu mümkün olmuyor.

Benimle oynar mısın mortis 1K yapmak istiyorum ikimizde VPN açıp oynayalim gercekten çok istiyorum 1K mortis.

Geri
Yukarı