Brawl Stars ile VPN açmak ban riski yaratır mı?

Benimle oynar mısın mortis 1K yapmak istiyorum ikimizde VPN açıp oynayalim gercekten çok istiyorum 1K mortis.
Dostum maalesef bu konuda yardımcı olamam çünkü bunun için zamanım yok, üstelik mortis'i vpn ile bile şuan 30 rütbe yapman mümkün değil ileriye doğru atılmak istediğin zaman vpn kullandığın için gecikme buna engel oluyor ileriye doğru atılamıyorsun. Şuan kit gibi bir karakter de meta olduğu için imkansız

Benimle oynar mısın mortis 1K yapmak istiyorum ikimizde VPN açıp oynayalim gercekten çok istiyorum 1K mortis.

Cevabını bekliyorum ID vereceğim ona göre.

Dostum maalesef bu konuda yardımcı olamam çünkü bunun için zamanım yok, üstelik Mortis'i VPN ile bile şu an 30 rütbe yapman mümkün değil ileriye doğru atılmak istediğin zaman VPN kullandığın için gecikme buna engel oluyor ileriye doğru atılamıyorsun. Şu ankit gibi bir karakter de meta olduğu için imkansız.

Hiç yapamaz miyim 1K mortis ah be.

Cevabını bekliyorum ID vereceğim ona göre.

Hiç yapamaz miyim 1K mortis ah be.
Eğer 3-4 ay önce olsaydı olurdu ama şuan imkansız.. Çünkü 3-4 ay öncesinde ben tek hesaplaşmada mağara arasında yapmıştım mortisi vpn ile ve o zaman vpn bilinmiyordu anlıyacağın senin mortis işi yaş ama denemek istersen başka bir karakter deneyebilirsin tek hesaplaşma da sana oynaman gereken ülkeleri saatleri vpn'yi yazarım

1704496977823.png

3-4 Ay öncesinde VPN ile bir sunucuda şu şekilde bir oyun açığı vardı ve supercell buna engel olmuyordu ama sunucuyu öğrenen insan sayısı çoğalınca artık bot atmamaya başladı yardımcı olamadığım için üzgünüm

Son düzenleme:
Eğer 3-4 ay önce olsaydı olurdu ama şu an imkansız. Çünkü 3-4 ay öncesinde ben tek hesaplaşmada mağara arasında yapmıştım mortisi VPN ile ve o zaman VPN bilinmiyordu anlayacağın senin mortis işi yaş ama denemek istersen başka bir karakter deneyebilirsin tek hesaplaşma da sana oynaman gereken ülkeleri saatleri VPN'yi yazarım.

Eki Görüntüle 2075626

3-4 ay öncesinde VPN ile bir sunucuda şu şekilde bir oyun açığı vardı ve Supercell buna engel olmuyordu ama sunucuyu öğrenen insan sayısı çoğalınca artık bot atmamaya başladı yardımcı olamadığım için üzgünüm.

Denemek istiyorum ülke saatlari ve hangi ülke bağlamalıyım söyler misin?

Denemek istiyorum ülke saatlari ve hangi ülke bağlamalıyım söyler misin?

Ban riskinden korkuyorum eğer eminseniz denemek istiyorum artık son şansım hesabin güzel bir sürü 800'um var yeni gelen karakterleri direk tekde 850yapıyorum mortisin kostumler Max her şey var ban yersem üzülürüm risk gerçekten yoksa ülke ve saatleri söylerseniz deneyeceğim.

Ban yemezsin emin olabilirsin (supercell 1.1 politikasına uyduğun sürece)

Brezilya: 09.30 13.30
Avusturalya: 16.30 - 21.00
Singapur: 21.30 - 23.00
Birleşik Arap Emirlikleri: 00.00 - 02.00

Bu saatler aralığında belirtilen ülkelerde oynayabilirsin eğer mevcut saatte bir ülke saat yazmadıysam oynamaman gerekiyordur

Ban yemezsin emin olabilirsin (supercell 1.1 politikasına uyduğun sürece)

Avusturalya: 16.30 - 21.00
1.1 politakasi nedir

Ban yemezsin emin olabilirsin (Supercell 1.1 politikasına uyduğun sürece)

Avustralya: 16.30 - 21.00

Bu saatleri kendimmi ayarlayacağım yoksa o saatler içindemi oynayacagim anlatır mısın?

1.1 Politikası - Oyunu manipüle etme, belirli bir plartformda o insanlarla anlaşıp denk geldiğiniz oyunda siz harici herkesi öldürme (wintreader)

1.1 politakasi nedir

Bu saatleri kendimmi ayarlayacağım yoksa o saatler içindemi oynayacagim anlatır mısın?
Kendin ayarlamıyorsun saati geldiği zaman o süre zarfı içerisinde oynayabileceğin anlamına geliyor, bağlandığın ülke de ise gece yarısı oluyor saat bitince ise onlarda sabaha karşı olduğu için düşük kupa atmamaya başlıyor

Kendin ayarlamıyorsun saati geldiği zaman o süre zarfı içerisinde oynayabileceğin anlamına geliyor, bağlandığın ülke de ise gece yarısı oluyor saat bitince ise onlarda sabaha karşı olduğu için düşük kupa atmamaya başlıyor
Şimdi bu saatler içindemi oynamaliyim Türkiye saatiyle

Yeni konular

Geri
Yukarı