Bu devirde hala Windows 7 Kullanılır mı?

Eğer Windows 10 sizde yavaş oluyorsa gereksiz hizmetleri kapatabilirsiniz ya da LTSC yükleyebilirsiniz.
İşte arkadaşım. Benim de demek istediğim bu. Koca Microsoft nasıl olur da 2021'de bu kasar stabilize edilmemiş ve hizmetlerden geçilmeyen bir sistem tasarlayabilir? Madem ben o sistemi yükledikten sonra uğraşacağım, madem ben buna vakit ayırıp bir de memnun kalmayacağım; neden yükleyeyim?

Güncellersen 2002'de ki bir yazı bile kullanılır :D. Ama sen algı yoksunu olduğun için istersen şimdi bile yaz anlayamazsın ki?
Sana kimse üyelere hakaret etme hakkı vermiyor.
Yahu sana DirectX 12 diyorum, DirectCompute diyorum, OpenCL diyorum, AeroShake, AeroPeak diyorum, sen hala gelmiş bana tabletler için yapılmış bir işletim sisteminden bahsediyorsun. Üstüne üstlük bir de oyuncuyum diye geçiniyorsun. Bir kere unut 8'i. Tablet işletim sistemini kurmuşsun, ondan sonra gelmişsin oyunlardan ve donanımlardan performans bekliyorsun. Bundan sonra sana ne 8 var ne de 8.1! Artık Windows 7 kullanacaksın. Evin uslu çocuğu, oyuncuların da en iyisi olacaksın.
Anca Ctrl+C ve Ctrl+V, senin de biraz uslanman ve özgün olman gerek. Ve Türkçeyi öğrenmen.
Ve bilgin sıfır. Sadece kendi kendine konuşuyorsun. Windows 7'de DX 12 mi var?
EyvALLAH hocam ama fark etmeden lafda vurmuş oldun neyse EyvALLAH.
Zaten yazdıkların kitleni belli ediyor, fanboyluk da bunu gerektirir zaten.
@Negan Smith saldıran benim yani, bunu anladın? Biraz da şunun yazdıklarına bakar mısınız Kılıç hocam?

Ben sanki Windows 7 kullanma diyorum, ben bize karışmasın diyorum, siz tam tersi düşünüyorsunuz. Adam Windows 7'yi babasının malı gibi görüyor, neyse, doktor kendi haline bırakın demiş.

Hiç kimseye "algı yoksunu" demeye hakkın yok. Üslubunu koru. Askerlik arkadaşın değiliz.

6 ay önceki mesajımı alıntılayıp, beni mi yargılıyorsun?
Ve bilgin sıfır. Sadece kendi kendine konuşuyorsun. Windows 7'de DX 12 mi var?

Windows 7’ye DirectX 12 desteği geldi :D n'oldu? Ben mi bilgisizim şu anda?
Adam Windows 7'yi babasının malı gibi görüyor, neyse, doktor kendi haline bırakın demiş.
Benim mesajımın 6 ay önce olduğunu anlayamadıysan senin sıkıntın hocam. Benim sıkıntım değil.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı