Bu devirde PS3 alınır mı?

Hocam cidden sizle tartışmaya girmeyeceğim. Anladığım kadarıyla konudan çok uzaksınız. O zaman PS5 alsın 4K oynasın :D.
20k ile 4k fiyat arasındaki farkı ile 2k ile 4k arasındaki farkı bir mi tutuyorsunuz? Siz bilirsiniz.

Peki 4kya ps4 bulun bana alayım olur mu.

Haftalık al sat yapıyorum ben haberiniz olsun.
Screenshot_2023-02-25-14-22-31-974_com.sahibinden.jpg

Ne kadar para verdiğinize göre değişir. Eski birçok güzel oyun var, onlar için gayet de alınabilir.

30 FPS pixel pixel diyen arkadaşlar, sanki PS4 her oyunu 60 FPS mi oynatıyor? Grafik olarak var arada ama o da 30 FPS oynatıyor.

Şu anda konsol fiyatları aşırı pahalı ama tabii yapacak bir şey yok. Temiz ve uyguna bulunursa alınabilir bence oynanacak bir sürü güzel oyun var.

30 FPS pixel pixel diyen arkadaşlar, sanki PS4 her oyunu 60 FPS mi oynatıyor? Grafik olarak var arada ama o da 30 FPS oynatıyor.

Şu anda konsol fiyatları aşırı pahalı ama tabii yapacak bir şey yok. Temiz ve uyguna bulunursa alınabilir bence oynanacak bir sürü güzel oyun var.
Arkadaş konsol optimizasyonu ile tanışmamış ondan oyle diyor.

30 FPS piksel piksel diyen arkadaşlar, sanki PS4 her oyunu 60 FPS mi oynatıyor? Grafik olarak var arada ama o da 30 FPS oynatıyor.

PS4'te kötü zaten. Ragnarok'u yarıda bıraktım 30 FPS dayanamadığım için PC'ye gelince oynayacağım.

Bir ilan zaten Fat kasa artık menüde kasa kasa ilerler ve 500GB. Yanındaki oyunlarda masallah süper marioya laf yapan birine göre gayet yeni ya :d.
Diğer cihazda 500GB ve 4750TL yani bu arkadaş PS Store'daki indirimlerden çok yararlanmayacak hafızası az olduğu için CD tercih edecek ve CD PS4 CD fiyatları biraz üzücü.
Son attığınız ilanı internette bulamadım bile.

Geri
Yukarı