Bu devirde PS3 alınır mı?

Ben PC'ye para bulamayınca PS3 almak zorunda kaldım.
Şu an kargoda 4.5kya PS3 Slim +2 kol aldım. Gelince oyunlar kasıyor mu + veya fan sesi vs ıvır zıvırını seninle paylaşabilirim :)

Bütçeniz fazla ise 4 alın veya xbox one s
Merhaba hocam, rica etsem beni de etiketler misiniz PS3 incelemesinde?

Oynanır ama ne görsellik olarak ne de performans olarak tatmin etmez.

Hocam biraz geç gelebildim ama şunu söylemeliyim ki benim gibi bir durumdan çıktıysanız ben ekran kartsız 10 yıllık bilgisayarda oyun oynamış biriyim zamanında PS3 benim için devrim gibi yani ben PS3'ümde hala Gran Turismo 1 de oynuyorum beklentiye bağlı.

Hocam biraz geç gelebildim ama şunu söylemeliyim ki benim gibi bir durumdan çıktıysanız ben ekran kartsız 10 yıllık bilgisayarda oyun oynamış biriyim zamanında PS3 benim için devrim gibi yani ben PS3'ümde hala Gran Turismo 1 de oynuyorum beklentiye bağlı.
Tıpkı ben, ekran kartı olmadan 7 senedir oynamaya çalışıyorum. Series S alacaktım ama galiba PS3'den başlayıp hazmederek ilerlemek daha zevkli olur.

Hocam biraz geç gelebildim ama şunu söylemeliyim ki benim gibi bir durumdan çıktıysanız ben ekran kartsız 10 yıllık bilgisayarda oyun oynamış biriyim zamanında PS3 benim için devrim gibi yani ben PS3'UMD'e hala Gran Turismo 1 de oynuyorum beklentiye bağlı.

Yani zamanında Minecraft'ı bile kasarak oynardım eğer yeni grafiklere alışık değilseniz eskileride hiç fena gelmiyor FPS'te o şekilde ben zamanında her şeyi 15-20 FPS oynadığım için kötü gelmiyor PS3.

Tıpkı ben, ekran kartı olmadan 7 senedir oynamaya çalışıyorum. Series S alacaktım ama galiba PS3'ten başlayıp hazmederek ilerlemek daha zevkli olur.

Evet hocam bende Series S istemiştim ama ekonomik durum el vermedi.

Tıpkı ben, ekran kartı olmadan 7 senedir oynamaya çalışıyorum. Series S alacaktım ama galiba PS3'ten başlayıp hazmederek ilerlemek daha zevkli olur.

Fiyatları da iyi hocam ben 3402 TL'ye almıştım 320 GB süper Slim pkgi Store kurdum istediğimi yükleyip oynuyorum zaten Online oyunlarla aram yok gibi bir şey.

Yani zamanında Minecraft'ı bile kasarak oynardım eğer yeni grafiklere alışık değilseniz eskileride hiç fena gelmiyor FPS'te o şekilde ben zamanında her şeyi 15-20 FPS oynadığım için kötü gelmiyor PS3.

Evet hocam bende Series S istemiştim ama ekonomik durum el vermedi.

Fiyatları da iyi hocam ben 3402 TL'ye almıştım 320 GB süper Slim pkgi Store kurdum istediğimi yükleyip oynuyorum zaten Online oyunlarla aram yok gibi bir şey.
Aynen ben de online oynamam, oyun masrafı da yok vallahi süper nimet.

Maalesef One S alınmayacağı gibi PS3'te alınmaz. 3 ila 5 bin lira arasında fiyat verenler var sahibinde. Oynayacak olan parayı verecek olan sizsiniz ama sorunun cevabı bu maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı