Bu forumda en çok istediğiniz şey ne?

Bu arada ben GIF PP'ye karşıyım. Ortalama online sayısı 40 olan, 100K mesaj mevcut bir forum yönetiyorum orda serbest halde. Art arda mesajlarda GIF olunca sıkıntı çıkartabiliyor.

Mesaj silme özelliği olmaması bile saçma bence birde biri yanlış kullanım yaptığında onu uyarmam yerine raporlamam istenmesi çok saçma.

Mesajın silinemeyeceğinin farkında olarak yazılan mesajları herkes daha dikkatli yazar. Ayrıca diyelim ki bir arkadaş çok yararlı rehberler yapmıştı, moderatör oldu. Sonra yönetimle aralarında uymayan bir şey oldu ve ayrıldı. Bu durumda arkadaş sinirle rehberleri silerse bu bir zarardır.

Mesajın silinemeyeceğinin farkında olarak yazılan mesajları herkes daha dikkatli yazar. Ayrıca diyelim ki bir arkadaş çok yararlı rehberler yapmıştı, moderatör oldu. Sonra yönetimle aralarında uymayan bir şey oldu ve ayrıldı. Bu durumda arkadaş sinirle rehberleri silerse bu bir zarardır.
@Divine mesela düşün. Kafama esti ve üşenmeden 14 bin mesajımı silmeye çalışıyorum. Sence ne olurdu?
Silebilirsiniz buna hakkınız olmalı bence ya da bu ihtimaller düşünülerek günlük silme kotamız olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı