Bu forumda en çok istediğiniz şey ne?

Veri tabanında açık yaratmaz mıydı?
Benim mesajıma reaksiyon gösterenlerin, alıntı yapanların, atılan linkler olsun her şey tek tek kaydediliyor.
Reaksiyon puanlarının değişmesine gerek yok, olduğu gibi kalabilir. Alıntı yapılan mesajların da anonim hale getirilerek kalması sağlanabilir.

Hocam bir de online sayısı çok fazla. Bir sürü mesaj atılıyor aynı anda. Bunların 10 tanesi küfürlü olsa ve silinse moderatör arkadaşlara ekstra zorluk demek. Bence her açıdan olmaması gereken bir özellik.
Veri tabanında açık yaratmaz mıydı?
Benim mesajıma reaksiyon gösterenlerin, alıntı yapanların, atılan linkler olsun her şey tek tek kaydediliyor.
Yaratmaz hocam iyi bir SQL kodu ile bağlantılı olan yerlerden de silinir.

Reaksiyon puanlarının değişmesine gerek yok, olduğu gibi kalabilir. Alıntı yapılan mesajların da anonim hale getirilerek kalması sağlanabilir.
Her şeye bir şekil kılıf uydurulabilir tabii ki.
Ama bu kadar uğraşılıp ve yapılacağını da düşünmüyorum.

Şahsi fikrim de olmaması yönünde.

mesaj silmenin bedeli olur.
Bedelsiz hiçbir şey olmuyor :)

Ayaralamaları yapılırsa bile kötüye kullanımı olacaktır.
En azından attığımız bir mesajı 1 saat içerisinde silme imkanımız olabilirdi.
Günlük öne çıkarma hakkının kısıtlı olması gibi günlük istisnai bir şey verilebilir. Bunu yönetim belirler, olur derlerse olmaz derlerse olmaz.

Ama benim şahsi fikrim de olmaması gerektiği yönünde.

Her şeye bir şekil kılıf uydurulabilir tabii ki.
Ama bu kadar uğraşılıp ve yapılacağını da düşünmüyorum.
Uğraşılacağını ben de zannetmiyorum. Gizlilik konusuda daha önemli meseleler mevcut zaten. Açtığın konulardan tut eski kullanıcı adlarına kadar her şey apaçık ortada, gizlenemeyecek şekilde duruyor.

Screenshot_16.png

Screenshot_17.png

Geri
Yukarı