Bu forumda neden insanlar birbirinin dediğini anlayamıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tokiler

Decipat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu forumda neden insanlar birbirinin yazdıklarını yanlış anlayıp linç ediyor? Soruyu ekledim bakarsınız, bir de cevap koyacağım, neden bu konuyu açtığımı anlayacaksınız.

1592569126217.png

Screenshot_11.png

Bu arada ben konuda kimse etek giymesin falan da demedim zaten. Konuya şuradan göz atabilirsiniz:Kadınlar neden dekolte giyiyor? - Technopat Sosyal

Son düzenleyen: Moderatör:
Burası yazı ile iletişim kurulan bir platform olduğundan ötürü yanlış anlaşılmalar normal. Bu konu da ülkemizde genelde yobaz insanlar tarafından çokça irdelendiği için yorum yapan kişiler sizin de amacınızın bu olduğunu düşünmüş olabilirler.

Böyle konular gündemden hiç düşmediği için artık en ufak bir şeyde patlayabiliyoruz toplum olarak. Ayrıca bu sadece buraya özel bir şey değil, Twitter gibi koskoca bir linç mekanı var.

Burası yazı ile iletişim kurulan bir platform olduğundan ötürü yanlış anlaşılmalar normal. Bu konu da ülkemizde genelde yobaz insanlar tarafından çokça irdelendiği için yorum yapan kişiler sizin de amacınızın bu olduğunu düşünmüş olabilirler.
Herkes mi yanlış anlıyor peki? Konuya bir bakın isterseniz Kadınlar neden dekolte giyiyor? - Technopat Sosyal
Böyle konular gündemden hiç düşmediği için artık en ufak bir şeyde patlayabiliyoruz toplum olarak.
Bu kadar abartılacak ne oluyor ki gündemde?

Arkadaş gereksiz sinirlenmiş. Bu sorunun cevabı çok basit. Kimi insan hoş göründüğü için giyer, kimileri ise dikkat çekmek için.
Sizin gibi cevap verenlere teşekkür ettim zaten. Bu kadar basit, ne gerek var kalp kırmaya?

6 kere öyle düşünmemeleri gerektiğini anlatan mesajlar attığım halde.
Sevmediğimi nerden çıkardınız. Size hak veriyorum bu konuda, arkadaşın patlayıp satırlarca yazı yazması komik gelmişti. Bu tür konularda hep edepten ahlaktan bahsedildiği için amacınızı yanlış anlamış olabilir.
Bu yazdığımı sildim zaten, gereksiz olmuş yazmam.

6 kere öyle düşünmemeleri gerektiğini anlatan mesajlar attığım halde.
Çoğu kişi bir konuya mesaj yazacağı zaman sadece konu mesajını okuyup geçiyor. Sonradan atılmış mesajları okumuyor. O konuda haklısınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı