Bu forumdaki insanlar neden zeki ve anlayışlı?

Aslında buradaki bazı kurallar insanı soğutuyor forumdan. Mesela bir mesaj yazınca başka mesaj yazmak için çok bekliyoruz, veya nokta koymayı unutuyorsun ya da başına büyük harf koymayı unutuyorsun bu yüzden banlanıyorsun. Bazı cümleleri hızlı yazdığımız için görmüyoruz ve düzgün yazmıyoruz bu yüzden banlanıyoruz.

TP'nin alternatifi var.

Her şeyin bir alternatifi var.

Ama, gelip DH gibi siyası ve TYT çöplüğü değil veya Donanım arşivi gibi "Abdullah ne derse doğrudur" diye bir mantık yok.

Ben gelip Donanım Arşivi üyesi olsam sistem toplama konularına yazmam çünkü, "Abdullah ne derse doğrudur" diyen arkadaşlar linçler.
Yani, forumu iyice tanımak lazım.

Örneğin: Laptop forumuna pek yazmam çok fazla cahil ve çok bilmiş üye dolu.
Aslinda DH eskiden acik ara farkla en iyi teknoloji ve konu disi forumuydu. Sahsen sosyal medya falan kullanmiyordum sadece DH konu disinda takiliyordum. Son yillarda dediginiz hale donustu ve bir olayi kalmadi ben de kullanmayi biraktim.

Aslında buradaki bazı kurallar insanı soğutuyor forumdan. Mesela bir mesaj yazınca başka mesaj yazmak için çok bekliyoruz, veya nokta koymayı unutuyorsun ya da başına büyük harf koymayı unutuyorsun bu yüzden banlanıyorsun. Bazı cümleleri hızlı yazdığımız için görmüyoruz ve düzgün yazmıyoruz bu yüzden banlanıyoruz.

Düzelt kısmı boşuna yok ben bu forumda -de -da yı ayırmayı öğrendim

Aslinda DH eskiden acik ara farkla en iyi teknoloji ve konu disi forumuydu. Sahsen sosyal medya falan kullanmiyordum sadece DH konu disinda takiliyordum. Son yillarda dediginiz hale donustu ve bir olayi kalmadi ben de kullanmayi biraktim.

Boş çöplük: DH.
YKS trolleri ve gereksiz TYT ve AYT ağlayanları: DH.
Troller: DH ama şimdi buraya geliyorlar.
Boş gündemci ve siyasetçiler: DH.

Böyle bir forumun elle tutulur yeri yok kusura bakmayın.
Bozdular çünkü yönetimi forumu saldı onlara reklam paraları cazip geldi.

Laptop konuları içinde çok fazla çok bilmiş ve Apple fanboyu var.

İnsanlara önerdiği ürünün eksiğini söylüyoruz bize "kavgacı, arsız" gibi yakıştırmalar yapıyor.

Laptop forumu sevmiyorum, çünkü gerçekten çok bilmiş çok ve gereksiz yere mesajları parça parça atarak mesaj kasıyorlar.

Özellikle kullandığı ürünü savunanlar(genellikle Monster) var.

Geri
Yukarı