Steam "Bu hesaba bir başkası tarafından erişilmiş olabilir" uyarısı

• Konuyu başlatan Erk7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 263

Erk7

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımı 3 gündür açmadığım halde bugün Steam'e girdiğimde böyle bir hatayla karşılaştım. 16 Mart'ta 0:22 sularında Rusya'dan giriş yapılmış olarak yazıyor ama şu an ben aynı şifrem ile sorunsuz girebiliyorum ve Steam mobil guard ile de sorunsuz şekilde eşleştirip girebiliyorum. 16 Mart'ta giriş yapılmış olarak gözüküyor ama dün benim telefonuma hiçbir bildirim gelmedi. "Hesabınıza giriş yapılmaya çalışılıyor bu siz misiniz" diye hep mesaj gelir normalde, telefona Steam'den böyle bir şey de olmadı.

Uzun lafın kısası Steam desteğe yazdım şu an cevap bekliyorum. Daha önce başına gelen arkadaşlar varsa bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Not: Envanterim + bütün itemlerim de duruyor. Hiçbir sorun yok hesapta sadece kısıtlama getirilmiş Steam topluluğa.

Satın alınmış bir hesapta değil, 7 yıl önce açtığım hesaptır.

22.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımı 3 gündür açmadığım halde bugün Steam'e girdiğimde böyle bir hatayla karşılaştım. 16 Mart'ta 0:22 sularında Rusya'dan giriş yapılmış olarak yazıyor ama şu an ben aynı şifrem ile sorunsuz girebiliyorum ve Steam mobil guard ile de sorunsuz şekilde eşleştirip girebiliyorum. 16 Mart'ta giriş yapılmış olarak gözüküyor ama dün benim telefonuma hiçbir bildirim gelmedi. "hesabınıza giriş yapılmaya çalışılıyor bu siz misiniz" diye hep mesaj gelir normalde, telefona Steam'den böyle bir şey de olmadı.

Uzun lafın kısası Steam desteğe yazdım şu an cevap bekliyorum. Daha önce başına gelen arkadaşlar varsa bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Not: Envanterim + bütün itemlerim de duruyor. Hiçbir sorun yok hesapta sadece kısıtlama getirilmiş Steam topluluğa.

Eki Görüntüle 2143401

Hocam ben sizin yerinizde olsam hesabın adını ve şifresini değiştirirdim önlem almak için.

Hocam ben sizin yerinizde olsam hesabın adını ve şifresini değiştirirdim önlem almak için.
Hocam denedim ama kısıtlama olduğu için şuan şifre yenilememe izin vermiyor hata veriyor steam.

Sorunum çözüldü bu kadar hızlı olabildiğine şaşkınım steam biraz yavaştır bu konularda hayret :) Mobil guard etkinleştirin diyor ama 2016'dan beri aktif olarak duruyor ve etkin. Neyse bir rahatladım sonunda.

Dosya Ekleri

• 3.png
    3.png
    31 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
Hocam birebir aynı gün aynı sorunu ben de yaşadım. iletişime geçtim bana yeni bir şifre yolladı steam ve tekrar giriş yaptım ancak kısıtlama kalkmadı. steam arkadaşlara veya online oyunlara erişimim yok bir tavsiyeniz vesaire var mı ? ilk ticketın altında devam eden sorunu yazdım. 1 gün oldu dönüş yok. daha sonra ingilizce tekrar yazdım hala dönüş yok.
Screenshot 2024-03-17 232720.png

Hocam birebir aynı gün aynı sorunu ben de yaşadım. iletişime geçtim bana yeni bir şifre yolladı steam ve tekrar giriş yaptım ancak kısıtlama kalkmadı. steam arkadaşlara veya online oyunlara erişimim yok bir tavsiyeniz vesaire var mı ? ilk ticketın altında devam eden sorunu yazdım. 1 gün oldu dönüş yok. daha sonra ingilizce tekrar yazdım hala dönüş yok.Eki Görüntüle 2143832
Hocam aynı şekil de bana dönüş yaptılar dediğiniz gibi random bir şifre yolladılar sonra ben kendim güncelledim şifreyi pc den ve telefondan steam uygulamasından başka da hiç bir şey yapmadım şuan bir sorun yok. Umarım size tekrar dönüş yaparlar.

Hocam aynı şekil de bana dönüş yaptılar dediğiniz gibi random bir şifre yolladılar sonra ben kendim güncelledim şifreyi pc den ve telefondan steam uygulamasından başka da hiç bir şey yapmadım şuan bir sorun yok. Umarım size tekrar dönüş yaparlar.
şifreyi değiştirmeye çalıştığımda bir form doldurmamı istiyor.
Screenshot 2024-03-18 054006.png
bu formu doldurduktan sonra göndere basıyorum. bana mail üzerinden doğrulama kodu geliyor ve onu yazıp tekrar yolladığımda iste bu hatayla karşılaşıyorum.Screenshot 2024-03-18 054148.png
saçma bir hal aldı olay 3 gündür steam kullanamıyorum

dün aynısı banada oldu açıklama kısmına kullanmış olduğum diğer bütün kredi kartların çeşidini ve son dört hanesi yazdım, steam hesabında almış olduğum ilk oyunun mail üzerindeki faturanın ssin attım arkadaşlarımdan hediye almış olduğum bir oyunun alım tarihi ile hediye edilmiş olduğunu gösterene mail ssini attım. adamlar hala dönüş bile yapmadılar

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    33,9 KB · Görüntüleme: 18
dün aynısı banada oldu açıklama kısmına kullanmış olduğum diğer bütün kredi kartların çeşidini ve son dört hanesi yazdım, steam hesabında almış olduğum ilk oyunun mail üzerindeki faturanın ssin attım arkadaşlarımdan hediye almış olduğum bir oyunun alım tarihi ile hediye edilmiş olduğunu gösterene mail ssini attım. adamlar hala dönüş bile yapmadılar
Aynı problem bana da oldu cumartesi günü, 2 gündür destek cevap vermiyor hesabım hala kapalı hiçbir oyunu oynayamıyorum.

steam in twitter sayfasına bir bakıyım dedim yorumlarda başka insanlar da yaşamış ve hala hesapları kısıtlıymış global bir sorun galiba ama herhangi bir aksiyon yok 3 gün olacak

steam in twitter sayfasına bir bakıyım dedim yorumlarda başka insanlar da yaşamış ve hala hesapları kısıtlıymış global bir sorun galiba ama herhangi bir aksiyon yok 3 gün olacak
Bizi bulur zaten böyle olaylar. 2017den beri tek bir sıkıntı yaşamadım 3 gündür başıma gelene bak şaka gibi :)

Geri
Yukarı