Steam Bu hesaba bir başkası tarafından erişilmiş olabilir

ıJUDGEı

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
SİSTEM: R5 2600/MSİ B450M PRO M2 V2/MSİ GTX1660 SUPER GAMING/ADATA XPG SPECTRİX D41 3200MHZ 2X8 16GB RAM/ADATA XPG SPECTRİX S40G 512GB M2 SSD/SHARKOON SHP650V2 80+ PSU/RANKER CYGNUS KASA

EKİPMANLAR:HYPERX CLOUD 2 WIRELLES-STEELSERİES RİVAL 5-GAMEPOWER OGRE RGB RED SWİTCH

MONİTÖR : ASUS VG278QR 165HZ 0.5 MS
16 Mart günü Steam'e giriş yaptığımda bu görsel ile karşılaştım, Steam destek ile iletişime geçemeye çalıştım ama 2 gündür dönüş olmadı. Hesabımın çoğu özelliğini kullanamıyorum. Bu duruma neyin sebep olduğunu da bilmiyorum. Erişen veya erişmeye çalışan kişi hiçbir değişiklik yapmamış. Şifresini değiştirmek istediğimde hesap kısıtlamada olduğu için maalesef bir işlem yaptırmıyor. İstenilen bilgileri verdim şu an için beklemedeyim. Bir önerisi olan var mı acaba?

aa2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam hesabınızı daha önceden bir yerle ilişkilendirme veya bağlama yapmadınız değil mi öyle şeyler olunca da böyle olabiliyor.
Hesabı 2017 den beri kullanıyorum bazı siteler üzerinden yapmış olabilirim fakat ayarlardan tüm cihazlardan çıkış yap dedim herhalde düzelmiştir, şifre değişimi de yapamıyorum kısıtlama mevcut olduğu için, Steam'in twitter hesabında da bazı yorumlarda insanlar aynı problemi yaşamışlar beklemekten başka bir çare görünmüyor

Hesabı 2017'den beri kullanıyorum bazı siteler üzerinden yapmış olabilirim fakat ayarlardan tüm cihazlardan çıkış yap dedim herhalde düzelmiştir, şifre değişimi de yapamıyorum kısıtlama mevcut olduğu için, Steam'in Twitter hesabında da bazı yorumlarda insanlar aynı problemi yaşamışlar beklemekten başka bir çare görünmüyor.

Benzeri bir durum başıma gelmişti Steam'den mailime Rusça bildirimler geliyordu hiçbirine tıklamayıp şifremi değiştirdim düzelmişti sizin bir yerden bir açığınızi bulmuş muhtemelen giren kişi beklemekten başka çare gözükmüyor dua ette alan kişi oyunlarda hile açmasın ya da envanterinde değerli bir şey varsa onu da yürütmüş olabilir.

Benzeri bir durum başıma gelmişti Steam'den mailime Rusça bildirimler geliyordu hiçbirine tıklamayıp şifremi değiştirdim düzelmişti sizin bir yerden bir açığınızi bulmuş muhtemelen giren kişi beklemekten başka çare gözükmüyor dua ette alan kişi oyunlarda hile açmasın ya da envanterinde değerli bir şey varsa onu da yürütmüş olabilir.
Ne envanterim de ne de başka bir şey üzerinde herhangi bir değişiklik yok şuan kısıtlama olduğu için ben bile erişemiyorum sadece beklemekteyim.

Hakkında hayırlısı mesaj falan gelirse bilgilendir konunun takipçisiyim.
Az önce şu şekilde bir mesaj geldi şifremi yenilemem için bana geçici bir şifre yolladılar şuan hesabıma tam erişim sahibiyim şifremi güncelledim. Ancak takas banı söz konusu 5 gün ama buna da şükür diyelim.
AAAA2.PNG

Geri
Yukarı