Bu kız seviyor ve utanıyor olabilir mi?

arda211

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir kız var uzaktan bayağı bakıyor bana bende ona bakıyorum. Fakat bizim okul var etrafından dolaşırken karşı karşıya gelince hiç bakmıyor hatta kafasını öne eğiyor. Dünde okulun kapısından girince danışman var orada duruyorum bana bakmadı merdivenden çıkarken arkasını döndü bana baktı 1-2 saniye yavaşça kafasını çevirdi. Okul çıkışında da kız bana baktı ben baktığını görünce kafamı çevirdim hemen arkalarından çıktım kızın arkadaşı arkamızdalar diye kıkırdamaya başladı, ondan önce farklı bir günde bankta oturuyorlardı 2 3 metre yanlarında ki banka oturdum kızın arkadaşları öhm öhm yapmaya başladı kıza orada da bana hiç bakamadı, dümdüz önüne baktı arkadaşları bakıyordu genelde.

Yani kız uzaktan bakıyor yakından bakmıyor ya da kafasını öne eğiyor amacı nedir?

Yardımcı olursanız sevinirim benim için çok iyi olur

Son düzenleme:
Yaşın kaç ve sence tipin iyi mi? Yani kızların senden hoşlanma ihtimali var mı?

Yaşım 16 tipimde fena değil uygun saç tipimi buldum ve okul kıyafetide siyah olduğu için fena değilim ortalama bir tipim var

Ve bu olaylar bakışmalar 3 aydır sürüyor

Bundan önce de aynı konuyu açmışsınız istersen kıza açılabilirsin fakat ben senin yerinde olsam kızla konuşmak için fırsat kollardım. Muhabbet şansı bulduğun sırada az biraz bu aşk konularına da çaktırmadan dokunsan kızın hisleri hakkında en azından bir miktar fikir sahibi olursun. En azından açılacağın zaman bir özgüvenin olur. Muhabbetin olmayan birinin karşısına bir anda çıkıp ben seni seviyorum demek biraz garip olur.

Bundan önce de aynı konuyu açmışsınız istersen kıza açılabilirsin fakat ben senin yerinde olsam kızla konuşmak için fırsat kollardım. Muhabbet şansı bulduğun sırada az biraz bu aşk konularına da çaktırmadan dokunsan kızın hisleri hakkında en azından bir miktar fikir sahibi olursun. En azından açılacağın zaman bir özgüvenin olur. Muhabbetin olmayan birinin karşısına bir anda çıkıp ben seni seviyorum demek biraz garip olur.

Direkt çıkıp seni seviyorum demeyeceğim tabii ki ben şunun için soruyorum kız beni seviyor ve çekiniyor mu hareketlerine bakarak onun için sordum zaten kızın arkadaşları bir salsa gidip tanışacağım havadan sudan konuşacağım

Hocam aynı okulda olmasan bu olayı dışarda yaşasan direk konuş derdim. Muhabbet et ama kız eğleniyor da olabilir. Çünkü kendim hatırlıyorum. 9 dayken 2 tane kız vardı rastgele birini seçip çocuktan hoslaniyomus gibi yapıp sonra dalga geçiyorlardı. Böyle olmak zorunda değil zaten ama biraz kız hakkında bilgi sahibi ol gelene geçene bu şekil davranıyorsa üzülürsün.

Hocam aynı okulda olmasan bu olayı dışarıda yaşasan direk konuş derdim. Muhabbet et ama kız eğleniyor da olabilir. Çünkü kendim hatırlıyorum. 9'dayken 2 tane kız vardı rastgele birini seçip çocuktan hoslaniyormus gibi yapıp sonra dalga geçiyorlardı. Böyle olmak zorunda değil zaten ama biraz kız hakkında bilgi sahibi ol gelene geçene bu şekil davranıyorsa üzülürsün.

Öyle bir kız olduğunu sanmıyorum 3'lü kız arkadaş grubları var ve kızın daha hiç terbiyesizlik saygısızlık yaptığını görmedim öyle insanlara benzemiyorlar sanırım biraz utanıyor

Direkt çıkıp seni seviyorum demeyeceğim tabii ki ben şunun için soruyorum kız beni seviyor ve çekiniyor mu hareketlerine bakarak onun için sordum zaten kızın arkadaşları bir salsa gidip tanışacağım havadan sudan konuşacağım
Bilemezsin konuşmadıkça. @BruceWaynee hocamın da dediği gibi sadece eğleniyor da olabilir. Zaten muhabbetiniz olursa ve kız gerçekten seviyorsa senin açılmana bile gerek kalmayabilir.

Hocam ben kızların hoşlanma şeklinin böyle olduğunu düşünmüyorum. Yanılıyor da olabilirim ama 3 ay beklemez yani konuşmanı. Meraktan veya ilgi almak istediği için sürekli boş boş bakıyor olabilir.

Hocam ben kızların hoşlanma şeklinin böyle olduğunu düşünmüyorum. Yanılıyor da olabilirim ama 3 ay beklemez yani konuşmanı. Meraktan veya ilgi almak istediği için sürekli boş boş bakıyor olabilir.

Hocam açıkçası ben öyle olduğunu düşünmüyorum öyle bir şey olsa arkadaşları beni her gördüğünde arkamızdalar demesi, öksürme vb. yapmazlar diye düşünüyorum. Uzaktan bakıp yakından kafasını eğmesi olayını da ben utangaç bir kız olmasına bağlıyorum hiç erkeklerle de takılmıyorlar ama ben gidip konuşacağım kızla. Ek olarak biz o gün bahçede tur atınca onlarda atmaya başlaması ve biz içeri girdikten sonra onlarında tur atmayı bırakıp içeri girmesinde bence iş var hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı