Bu nesilde kazanan hangi konsol olur?

4K ile 1080p arasındaki farkı biliyor musunuz?
Biliyorsanız işte o yüzden 4K istiyorum.
Anladim, o seviyeye erismedim daha.
XBOX'u bilmiyorum ama PS5 performans modunda 2160p60FPS oynatiyor. PS5 oyunlari da cok pahalidir (anladin).

4K 60 FPS icin ince ayarlar cekerek bir suru oyun oynarsin PC'de de. En basiti FSR. PS'deki yontemde bu. Upscale.
Eski oyunlar da dahil.
Hem daha cok avataji var.
XBOX Game Pass,
Uygulama kullanimi.

PSN'ye ne kadar ödedim tam bilmiyorum ama PS2'den bu güne kadar olan bir hesabım var.
Forza haric bu oyunlardan hangisi dünya çapında ses getirdi.
Cevap hiçbiri.
Hesabımda 358 tane oyun var Game Pass'de 422 adet :).

The Elder Scrolls serisi, Mass Effect serisi, Halo serisi, Gears serisi, Dishorned serisi, Doom serisi, Wolfenstein serisi, Ori serisi, Dead Space serisi, Yakuza serisi... Daha sayayım mı? Bu yazdıklarım 100 de 10'u falan Game Pass'in daha.

The Elder Scrolls serisi, Mass Effect serisi, Halo serisi, Gears serisi, Dishorned serisi, Doom serisi, Wolfenstein serisi, Ori serisi, Dead Space serisi, Yakuza serisi... Daha sayayım mı? Bu yazdıklarım 100 de 10'u falan Game Pass'in daha.
Ben de saydım. Hiçbiri dünyada ses getiren oyunlar değil dedi ve tartışmayı bıraktım. 😀

Anladim, o seviyeye erismedim daha.
Xbox'u bilmiyorum ama PS5 performans modunda 2160P60FPS oynatiyor. PS5 oyunlari da cok pahalidir (anladin).

4K 60 FPS için ince ayarlar cekerek bir suru oyun oynarsin PC'de de. Eski oyunlar da dahil.
Hem daha cok avataji var.
Xbox Game Pass,
Uygulama kullanimi.

Şöyle bilgisayarda 4K 60 FPS alabilmenin maliyeti PS5 ve Xbox'dan fazla oluyor.
PS5 oyunları pahalı olduğu aşikar ama şöyle PS5 oyunlarını CD olarak alıyorsunuz oynayıp satınca 500 liraya alınan oyunu 450 liraya geri satabiliyorsunuz 50 lira en fazla zarar etmiş oluyorsunuz.

Eski PS4 oyunları daha da ucuz oluyor.

gamepass de bana pek hitap eden oyunlar yok

4K 60 FPS için ince ayarlar çekerek derken nasıl bir sürü oynayabiliyoruz tam olarak anlamadım
daha açıklayıcı olur musunuz?
mesela hangi ekran kartı 4K 60 FPS verecek ince ayar ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı