Bu sene LGS nasıl olur?

Yeni nesil sorular aslında çok kolay. Soru çöze çöze öğreniyorsun.
Tabii ki yani burada ağlamakla çözülmüyor bu sorular. Durumu olmayıp kitap alamayanları bırakın devlet düşünsün, siz sadece LGS'ye çalışın. Arkadaşlar hala duyar kasmaya çalışıyor veya LGS'yi kaldırmaya çalışıyor. Anlamadım. :D

Hocam bana da öğretin taktiği.

Mesajları oku anlarsın. Uzun olana bak özellikle 2 veya 3. sayfada olması lazım.
Hocam okudum ama bu haksızlık daima olmuştur olacaktır eğer birkaç yks ve lgs birincisine bakarsanız kaynak bile alamıyacak insanların kazandığını görürsünüz başarmak isteyen adam her türlü başarır. Ayrıca bir şey sormak istiyorum cevap vermek zorunda değilsiniz ama siz bu durumu yaşayanlardan mısınız ? Durumunuz yok mu yani kaynak almaya filan. Çünkü çoğu öğrenci bunu bahane ederek çalışmıyor.

Tabii ki yani burada ağlamakla çözülmüyor bu sorular. Durumu olmayıp kitap alamayanları bırakın devlet düşünsün, siz sadece LGS'ye çalışın. Arkadaşlar hala duyar kasmaya çalışıyor veya LGS'yi kaldırmaya çalışıyor. Anlamadım. :D
Benim sınıf arkadaşlarım da öyle. Kendilerinin durumları gayet iyi. Ancak kalkmışlar diyorlar ki: Durumu olmayanlar ne yapacak hocam, falan filan. Bunları sen düşünmeyeceksin, devlet düşünecek.

Hocam okudum ama bu haksızlık daima olmuştur olacaktır eğer birkaç yks ve lgs birincisine bakarsanız kaynak bile alamıyacak insanların kazandığını görürsünüz başarmak isteyen adam her türlü başarır. Ayrıca bir şey sormak istiyorum cevap vermek zorunda değilsiniz ama siz bu durumu yaşayanlardan mısınız ? Durumunuz yok mu yani kaynak almaya filan. Çünkü çoğu öğrenci bunu bahane ederek çalışmıyor.
Hocam hangi LGS birincisi 1 kaynakla 1.olmuş ve her çoban olan fakir değildir. Hocam sorunuza gelecek olursak her dersten 1 kaynağım var ve ben de LGS ye çalışıyorum.

Maalesef. Eğer sınıfta 1. veya 2. değilsen hiçbirşeysin ve ben 4 5 gibi bir şeyim.
O konuda belki hak verebilirim. Ben de 8. sınıfta 4-5. sıralardaydım. Öğretmen hep 1 ve 2. sıradaki öğrencilere özen gösteriyordu. Sonuç olarak o 2 kişi nitelikli lise kazandı, biz ise niteliksiz liselerde okuyoruz. :D

Geri
Yukarı