Bu sene LGS nasıl olur?

Benim sınıf arkadaşlarım da öyle. Kendilerinin durumları gayet iyi. Ancak kalkmışlar diyorlar ki: Durumu olmayanlar ne yapacak hocam, falan filan. Bunları sen düşünmeyeceksin, devlet düşünecek.
Yalnız bunlara karşı çıkmassan dönüp dolaşır sanada gelir.
İnternette ücretsiz PDF'ler var. Onlardan çalışabilirsin.
Konu benim kaynağım mı?

Ne alaka? Bunlar beni ilgilendiren şeyler değil. Devlet ilgilensin bunlarla.

Ya ne?
Ben eşitsizlik diyorum bu adam kaynak diyor. Ve kursa gitmenin bir önemli noktası da çalışma ortamın var. Mesela annem ve babam Adıyamanlı telefondayken bağırarak konuşuyorlar ve ben bir şey anlamıyorum, bağırmayı kesmiyorlar da. Tabi senlik sıkıntı olmadığı belli.

Ben eşitsizlik diyorum bu adam kaynak diyor. Ve kursa gitmenin bir önemli noktası da çalışma ortamın var. Mesela annem ve babam Adıyamanlı telefondayken bağırarak konuşuyorlar ve ben bir şey anlamıyorum, bağırmayı kesmiyorlar da. Tabii senlik sıkıntı olmadığı belli.
Başkasının durumu seni niye ilgilendiriyor? Bunlar seninle ilgili şeyler değil.

Dönemin başında evimizin dibinde inşaat vardı. Yine de ders çalışabiliyordum. Ayrıca annen baban sabah akşam telefonla konuşmuyordur herhalde?

Başkasının durumu seni niye ilgilendiriyor? Bunlar seninle ilgili şeyler değil.

Dönemin başında evimizin dibinde inşaat vardı. Yine de ders çalışabiliyordum. Ayrıca annen baban sabah akşam telefonla konuşmuyordur herhalde?
Hocam babamlar 20 kardeş ve birbirlerini aramayı çok severler. Kurs her türlü + sağlıyor ama bu sene baya fazla oldu arada ki mesafe.

Ben eşitsizlik diyorum bu adam kaynak diyor. Ve kursa gitmenin bir önemli noktası da çalışma ortamın var. Mesela annem ve babam Adıyamanlı telefondayken bağırarak konuşuyorlar ve ben bir şey anlamıyorum, bağırmayı kesmiyorlar da. Tabi senlik sıkıntı olmadığı belli.
Hocam benim de küçük kardeşlerim bas bas bağırıyorlardı ama pek bir engel olmadı bana çok bağırıyorlar dı.

Geri
Yukarı