Bu ülkeden çekip gitmek istiyorum diyen depardieu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

I3eyaz

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Beyler malum bir olay oldu ülkede kıyamet koptu. Burada konu gazete okuyan, haber sitelerine bakan Türklerin okumaya bile zahmet etmemesi.
Sabah okurları 'Bu ülkeden gitmek istiyorum' diyen Depardieu'yu Türkiye'de sandı, küfür yağmuruna tuttu
Özellikle burada çok güzel bir sıralama yapmışlar. Gece gece güldüm :)
Bu Ülkeden Çekip Gitmek İstiyorum Şeklinde Açıklama Yapan Sanatçıya Türk Halkından Tepkileri Gösteren 6 Kare - Haberself
Ülkece "fail" olduk :) Cnn international, bbc kesin bizi haber yapar.

''Kedidir kedi'' olayına 1 Nisan şakası demişlerdi. Resmen şaka gibi bir ülkeyiz.

Bu kadar olsa yine iyi. "Öldü" söylentisi çıkan şehidin babası: Dimdik ayaktayım Fiziksel engelli adamı söylenti yüzünden öldüreceklerdi. Daha önce böyle bir zaman görmedim, fısıltıyla insanlar 1000 kişi olup birine saldırıyor, bir yeri yakıyor. En kötüsüde 4 yakılan dükkandan birinin sahibi şehit yakını olması. Şehit düşen akrabasının intikamını akrabasının dükkanını yakarak mı alıyorlar. Cidden çok saçmalaştı iş. Haberi okumaktan aciz, dedikoduyla 1000 kişi olunan şu zamanda ne olur bilinmez.

Oburiks zaten küçükken kazana düşmemiş miydi? İksire falan da ihtiyacı yok, Romalılarla uğraşacağına kendisine durup dururken küfür edenlere bir el atsa.

Ülkeye format yetmiyor arkadaşlar donanım değişimi şart, donanım değişimi için her insanın kendini değiştirmesi gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı