Bu videodan çok sinirleniyorum

Birde bunlar var;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videolara karşı söyledi;

Son düzenleme:
Yaşamayalım ne de olsa öleceğiz.
Doğru söylüyorsun. Ondan farkı yok.
---------------------------------------------------------------
Ban olmasa varya neler derdim.
Kendimi zor tutuyorum, yoruma çok kötü şeyler yazabilirim.
---------------------------------------------------------------
@crazyreign sen de burdaymışsın. Beni da forumdan uzaklaştırdılar. Burda uyarı yemiyorum,sadece en başlarda 3 tane aldım. Da forumdaki adım Gamer_g. 🤩🤣

Son düzenleme:
Eşek hoşaftan ne anlar FPS denen şeyin arttığından bir haber boş adam.
"Eşek hoşaftan ne anlar." değil "eşek hoş laftan ne anlar." Üstelik "bir haber" diye yazılmaz, "bihaber" şeklinde bitişik yazılır.
Konu sahibi de konu başlığını yanlış yazmış: "Bu videoya çok sinirleniyorum." olacak. "Videodan çok sinirleniyorum." ne demek acaba? "Anne bana kaypuj al." cümlesini hatırlatıyor insana.

Son düzenleme:
"Eşek hoşaftan ne anlar." değil "eşek hoş laftan ne anlar." Üstelik "bir haber" diye yazılmaz, "bihaber" şeklinde bitişik yazılır.
Konu sahibi de konu başlığını yanlış yazmış: "Bu videoya çok sinirleniyorum." olacak. "Videodan çok sinirleniyorum." ne demek acaba? "Anne bana kaypuz al." cümlesini hatırlatıyor insana.
Benimki düzgündü ama galiba moderatör düzeltti.

Geri
Yukarı