Bu zamanda bilgisayar toplanır mı?

Bütçe
10-12 bin

Dorpumped27

Femtopat
Merhabalar millet,
Sizce stok yetersizliğinden dolayı ekran kartları, işlemciler yüksek fiyata satılıyor mudur? Ben bir bilgisayar toplamak istiyorum 10-12 bin TL'ye ama fiyatlar Amerika fiyatlarını dolara çevirip vergisini ekleyince bile çok yüksek geliyor. Sizce bu dönemde bilgisayar toplanır mı yoksa stokların dolmasını beklesem biraz daha ucuza işin içinden çıkabilir miyim?

dolar-pc.jpg
Bence sistem toplamak için doğru zaman, paranızın olduğu zamandır.

Merhabalar millet,
Sizce stok yetersizliğinden dolayı ekran kartları, işlemciler yüksek fiyata satılıyor mudur? Ben bir bilgisayar toplamak istiyorum 10-12 bin TL'ye ama fiyatlar Amerika fiyatlarını dolara çevirip vergisini ekleyince bile çok yüksek geliyor. Sizce bu dönemde bilgisayar toplanır mı yoksa stokların dolmasını beklesem biraz daha ucuza işin içinden çıkabilir miyim?

En iyi zaman bulunduğun zamandır çünkü sürekli fiyatlar artmaya devam ediyor.

Merhabalar millet,

Sanılanın aksine şunu belirtmek isterim;

Dolar icin DXY endeksini takip ederseniz şu an doların değeri global olarak düşüşte olduğunu göreceksiniz. Ekonomistlerin de yorumlarını ve pandemi etkisini katarsanız bir müddet daha bunun ABD doları icin sürebileceği söyleniyor. Bir müddet daha beklenebilir en dipten almak için herseyi hee şu da bi gerçek şu an normal gidişata göre çok iyi bi zaman. Karar sizin.

Ben asgari ücret artacağı için çoğu şeyin fiyatının artacağını düşünüyorum maaşı aynı kalanlar için hayat zorlaşacak asgari ücret arttı diye sevinenlerin sevinci kursağında kalacak diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı