Çözüldü Bütçe arttırın diyenler herkesi Sabancı'nın oğlu mu sanıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mrcircusshot

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, konularda görüyorum ve insanlar kendi alt-üst limitlerini belirterek tavsiye ve yardım istiyorlar. Hayır anlamıyorum bu adam bilmiyor mu üstüne 3 koyup 5 koyup başka bir şey almayı. Adam kendi süzgecinden geçirmiş kendine ayırabileceği bir bütçe belirlemiş ve nazik bir şekilde sizden tavsiye istiyor. Atıyorum adam diyor ki şu ekran kartı bütçem dahilinde nasıldır? Aşağıdan biri diyor ki biraz daha yükseltin RTX bilmem ne alın. Hayır adam zaten alabilecek olsa niye kötüsünü alsın? Bu adamın aklı yok mu? Forum üyelerinden ricam karşınızdakine cevap verirken empati yaparak cevap vermeleri. Ne yazık ki herkesin ailesi, kendisi tak diye çıkartıp üstüne şu kadar koyup şunu alamıyor. Sizin o burada çöp diye dalgasını yaptığınız sistemler kaç kişinin hayali... Tavsiye verirken yazmak için değil de gerçekten karşıdakiyle fikir alışverişi yapıp yardımcı olabileceğinizi düşünüyorsanız yazarsanız herkes için daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Teşekkürler.

Şeffaf olması açısından düzeltme ekleyeyim:
Bahsettiğim insanları örneklemek gerekirse GT 1030'u soran adama RTX 2060 önerenler.

Son düzenleme:
Üstündeki parayı sen ver de al adama o zaman bilader.Adam mevzunun başında zaten bütçesini belirtiyor,senin o 5000 ile 7 bin 8 bin yazdığının arasındaki farka insanlar 1 ay çalışıp ev geçindiriyor.Asgari ücret belki bilirsin insanlığından nasibini alırsın. @Recep Baltaş bu arkadaşı size havale ediyorum.
Ne alakası var insanlıktan nasibimi almakla? Profilime gir de bak evvela şu foruma girdiğim günden beri insanlara yardım ediyorum. Beni ne kadar tanıyorsun da insanlıktan nasibimi almamı söylüyorsun. Asgari ücretten de haberim var merak etme. Burada kimse belinden tabancasını çıkartıp zorla alışveriş yaptırmıyor. Adam fikrini söylüyor bunu alabilirsen daha iyi olur diye. Alıcı da bütçesini ayarlayabilirse alabilir. Demagoji yapma. Yazdığım yazıda da yanlış bir şey yok istediğin kişiye havale edebilirsin. Gereksiz insan.

Millet birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. 100'ün 200'ün lafını yaptırtmayacaksın sende öyle değil mi? Ya da yaptıracaksan bu tarz şeyleri göz önünde bulunduracaksın.

Ne alakası var insanlıktan nasibimi almakla? Profilime gir de bak evvela şu foruma girdiğim günden beri insanlara yardım ediyorum. Beni ne kadar tanıyorsun da insanlıktan nasibimi almamı söylüyorsun. Asgari ücretten de haberim var merak etme. Burada kimse belinden tabancasını çıkartıp zorla alışveriş yaptırmıyor. Adam fikrini söylüyor bunu alabilirsen daha iyi olur diye. Alıcı da bütçesini ayarlayabilirse alabilir. Demagoji yapma. Yazdığım yazıda da yanlış bir şey yok istediğin kişiye havale edebilirsin. Gereksiz insan.
Üslubun için teşekkürler.

Son düzenleme:
Yaş olarak küçüksün ve kendini ifade etmekte zorluk çekiyorsun belli ki, kimse seni burada dışlamıyor eleştiri yapıyorsan üslubunu gözden geçir öyle yaz, terbiyesizlik yapma.Yardım etmeye çalışmak ayrı mantık çerçevesinde yardım etmek ayrı.Kelime oyunu yapma,illaki tartışmak istiyorsan mail atayım fikir alışverişi yapalım.5k bütçesi var ki 5k yazıyor bunu anlamanın neresi güç?
Ya sen zaten kimsin ki beni dışlayacaksın? Forum burası yahu 😆 Kendimi ifade edemiyorum ve yaşım mı küçük şaka mısın sen ya.

GTX 1650 alacağım GDDR6. Hayır SUPER AL diyorlar. Ama diyorum, AMA yok diyorlar. Ben öğrenci adamım. 350 lira çok para. Ama ben onlara alayım mı diye sormuyorum ki.. Performansı nasıl diye soruyorumdur.
Hocam böyle google da arama yapıp öneri yapanlardan geçilmiyor ortalık,yazmak için yazıyorlar.Karşıdakinin işi görülsün görülmesin umrunda değil.
Ya sen zaten kimsin ki beni dışlayacaksın? Forum burası yahu 😆 Kendimi ifade edemiyorum ve yaşım mı küçük şaka mısın sen ya.
Değerli görüşlerini ve bilgi birikimini bizimle paylaştığın için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Neyse arkadaşlar drama ekmektir demişler şu arkadaşa ekmeğini verin de sussun. Kral bugün üye olmuş forumda taş üstünde taş bırakmayacak. Technopat de kartlar yeniden dağıtılıyor. Bundan sonra bütçe belirtirse birisi 1 lira üstünde
Düşüncelerin için teşekkürlerimi sunuyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı