Bütün Okul Beni Dövecek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam toplayın, en az 50 - 70 kişi topla.
Burası Meksika mı? Çete savaşları mı yapacaklar? Şiddete, şiddetle öneri vermeyin. Verdiğiniz öneriler yaşınızla orantılı da, neyse.

"Olum bunlar geçen sene birini bıçakladı. Aileleri aşırı pislerdir sen en iyisi eve git"
Ooo geçen sene birini mi bıçaklamışlar fena durum seni cidden bıçaklarlar bide okul o çeteden korktuğu için onlardan yana olurlar okula gitme ve polise şikayet et. Ya ne diyeyim ben de 8. sınıfa gidiyorum meslek liselerine gitmeyi aklımdan çıkardım bu nasıl ortam

Geçtiğimiz hafta özel sebeplerden dolayı pis bir meslek lisesine gittiğim Çinçin gibi bir yer neyse gene herkese laf atan kabadayılar falan, falan derken perşembe günü beden dersinde birine çarptım. "Özür Dilerim Kardeşim" dedim. Neyse bu benim direk boğazıma yapıştı bende buna o sinirle vurdum gözü mosmor oldu. Sonra içeri doğru kaçtı içeriden arkadaşını çağırdı. 2 kişi saldırdılar itiş, kalkış, yumruklar derken ayırdılar. Sonra ben çantayı attım. Bu sonradan bana saldıran elemanın üzerine koştum. Burnuna vurarken araya biri girdi o çocuğunda şansa burnuna gelmiş. Onun burnu "foluk foluk" kanadı, sonra beden hocası bizi müdürün yanına götürdü yalanlarını attılar müdürle konuştuk. Yalnız konuşmadan önce 12'ler 11'ler 10'lar 9'lar önüme yığıldı toplandılar, çocuğun akrabaları falan sonra beni dövmeye gelirken hoca geldi. Müdürle konuştuk, sonra hoca beni gönderdi "Olum bunlar geçen sene birini bıçakladı. Aileleri aşırı pislerdir sen en iyisi eve git" bende eve gittim bizimkilere durumu anlattım. Nakil istedik ama son gün sonuçlanacağı için okula gitmek istemiyorum, beni kesin bıçaklayacaklar bütün okul karşımda benim kimsem yok, bütün okul beni haksız buluyor. Gittiğim okul çok leş bir okul Ankara'da olanlara isimde vereyim. Ne yapmamı tavsiye edersiniz? Lise 1'im.
Yıldırım beyazıt anadoluda okudum ben de yapabileceğin tek şey polise gitmek

Dikkat et dostum, geçen okulda arkadaşlarla geziyoruz arkadaşım diğer arkadaşıma laf söyledi çocukların yanında bunlarda bizemi dedin yok dedik, daha sonra zaten diyemezsiniz felan hemen topukladık, yapabiliyorsan gaz biberi felan var onla gez.

Müdürle konuşup kaydını o okuldan aldır, o süreç boyunca da okuldan uzak dur. Gidip rehberlik öğretmeniyle konuşursan sana özel izin bile verebilir. Müdür kaydı almazsa olayı polise bildirin, onlar gereğini yapacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı