Büyük filistin mitinginde "Mehmetçik Gazze'ye" sloganları atılıyor

Fakat israil'in yaptıkları inanılmaz büyük bir vahşet ve kimse sesini çıkaramayacak gibi. Ne zamana kadar böyle devam edecek .Belki yarın bir gün bizim de başımıza bu gelecek. O zaman da zorunlu şekilde askerlerimiz savaşacak. İnşallah barış sağlanır en iyi yolu bu.

Atatürk'ün böyle bir sözü gerçekten var mı? Ne için söylüyor bunu?

O konu hakkında tam bir bilgim yok. Yani internette kendim de araştırdığımda kaynak belirtiliyordu ama ne için söylendiğini bilmiyorum.

Birinde savaş birinde soykırım var fark bu. Ukrayna gibi zayıf bir ülkenin aldığı desteğin haddi hesabı yok.

Bu dünyada sadece filistine mi oluyor sanıyorsun. Yapma kendini kandırma.

Ayrıca bize gelene kadar Arap milletleri yardım etsin. Her hıyarım var diyene tuz alıp koşmayı bırakmak lazım. Dediğim gibi savaş acıdır keşke olmasa ama her haksızlığa uğrayana koşacak halimiz yok. Savaş suçu işleyene ekonomik ve ticari yaptırımları desteklersin olur biter. Fazlası kahramancılık oynamak.

Bize cidden kolay kolay saldırabileceklerini mi düşünüyorsun?
Hiç bir ülke başka ülkeye kolay kolay saldırmaz. Ama arkasında Avrupa ve Amerika olduktan sonra emin ol bu adlarını anmak istemediğim şahıslara cesaret geliyor.

Bize saldırılmadığı sürece savaş gibi bir şey söz konusu olamaz endişe etmeyin, gözdağı veriliyor şuan sadece.

Geri
Yukarı