Büyüme hormonu takviyesi nasıl alınır?

Dediklerimizi biliyorsanız hormon almanızın da bir yararı olmayacağını bilmeniz gerekirdi.
Ne alaka benim plaklarım kapandı demedimki ben açık olabilir ayrıca hormon takviyesi genetiğin üzerinde boy uzatır diye okudum netten ne kadar doğru bilemem.

Covid zamanında bi arkadaşım 160 ya vardır ya yoktur. Covid sınavlarına girdiğimizde adamı tanıyamadık. 188 olmuş. Abartmıyorum. 1 senede 20 santim attı. Yaşımız 15'ti.
Anne babası uzunmuydu ?

Ne alaka benim plaklarım kapandı demedimki ben açık olabilir ayrıca hormon takviyesi genetiğin üzerinde boy uzatır diye okudum netten ne kadar doğru bilemem.
Dostum daha doktora dahi gitmemişsin, internetten okuduğun bilginin dahi doğruluğunu araştırma zahmetine girmeyip burada ne tür bir takviyeyi nasıl almalıyım şeklinde konu açıyorsun :D Boyu bu kadar dert ediyorsanız derdinizi bir forumda değil uzman hekimin yanında anlatmanız size daha yararlı olacaktır.

Dostum daha doktora dahi gitmemişsin, internetten okuduğun bilginin dahi doğruluğunu araştırma zahmetine girmeyip burada ne tür bir takviyeyi nasıl almalıyım şeklinde konu açıyorsun :D Boyu bu kadar dert ediyorsanız derdinizi bir forumda değil uzman hekimin yanında anlatmanız size daha yararlı olacaktır.
Burda aynı takviyeyi daha önce kullananlar olmuştur belki diye sordum fikir almak için heralde gidip ne olduğunu bilmediğim bişeyi kendi kendime kullanmıcam.

Geri
Yukarı