Bugün doğum günüm

Arkadaşlar bugün doğum günüm normalde 4 tane yakın dostum var ve hepsinin doğum günlerine gittim, hediyeler falan aldım. Bu günde benim doğum günüm ama kimse ne doğum günü mesajı attı, ne de kutladı. Ailem pasta aldı kutladık ama arkadaşlarım mesaj atmadı. Doğum günüm bitti olsun, en azından ailemle olmak güzeldi. Kız arkadaşım yok zaten olsaydı belki o kutlardı, sadece ailem ve Technopat Sosyal'den bir doğum günü mesajı aldım ama beni üzen tarafı arkadaşlarımın bir doğum günü mesajı bile yazmaması. Başka insanların Instagram hikayelerine bakıyorum, 20-30 kişi mekanlarda doğum günü kutlarken, benim DM kutumda 1 mesaj bile yok. (tanıdığım herkes bugün doğum günüm olduğunu biliyor) herkese iyi günler.

Doğum günün kutlu olsun dostum.

Doğum günün kutlu olsun. Benim de doğum günümü tek ailem mesaj yoluyla kutladı. Evde tek başıma pasta yedim ama güzeldi :D

Canınızı sıkmayın hocam gelip geçici dünya teşekkür ederim.

Canını sıkma doğum günün kutlu olsun.
çok teşekkür ederim

Canını sıkma doğum günün kutlu olsun.

Çok teşekkür ederim.

Doğum günün kutlu olsun 🥳

Çok teşekkür ederim.

Dogum gununuz kutlu olsun.

Çok teşekkür ederim.

Kutlamamaları bence çok önemli değil sen onlarınkini kutla onlar kutlamasın ne olacak kutladıklarında ne değişecek. Bir hafta sonra benim de doğum günüm muhtemelen benimkini de kutlamazlar fakat benim için önemli değil kutladıklarında bir şey değişmeyecek.
Doğum gününüz kutlu olsun.

Kutlamamaları bence çok önemli değil sen onlarınkini kutla onlar kutlamasın ne olacak kutladıklarında ne değişecek. Bir hafta sonra benim de doğum günüm muhtemelen benimkini de kutlamazlar fakat benim için önemli değil kutladıklarında bir şey değişmeyecek.
Doğum gününüz kutlu olsun.

Sağ olun hocam önemli olan arkadaş sevgisi doğum günü kutlamak değil sizin de doğum gününüz şimdiden kutlu olsun.

Doğum gününüz kutlu olsun! 🎂

Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı