Bulunduğumuz dünyanın ve evrenin simülasyon olma olasılığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkan1461

Megapat
Mesela ünlü Matrix filminde olduğu gibi bir yere hapsedilmiş olabiliriz. Yani dünyamız ve evrenimiz bir simülasyon olabilir Elon musk bile böyle bir şey olduğunu düşünmüş.

Aslında şu da olabilir evren bir canlı ve galaxiler onun organları falan. Canlılarda hücreler 😂

Şayet, kulumuza indirdiğimiz (kur’ân) hakkında şüphe içinde iseniz, onun benzeri bir sure getirin (bakalım). Ve doğru sözlü iseniz Allah’ın dışındaki şahitlerinizi de (yardıma) çağırın. (2/Bakara 23)

Az önce konuda bunu attım ve Recep Baltaş konuyu gönderime kapadı bence yeterlidir diye düşünüyorum :D.

Evren aslinda Tanri ve insanoglu kanser hucresi olabilir. Cok fazla olasilik var.
Evet haklısınız yaşamın kendisi de olasılıklardan ibaret birde işin içine insan zihni girince işin içinden çıkmak çok zor oluyor neredeyse imkansız.
Şayet, kulumuza indirdiğimiz (kur’ân) hakkında şüphe içinde iseniz, onun benzeri bir sure getirin (bakalım). Ve doğru sözlü iseniz Allah’ın dışındaki şahitlerinizi de (yardıma) çağırın. (2/Bakara 23)

Az önce konuda bunu attım ve Recep Baltaş konuyu gönderime kapadı bence yeterlidir diye düşünüyorum :D.
Kısa bir süre için banlanmış olabilirsiniz çünkü konu ile alakası olmayan mesaj gönderdiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı