Simülasyon içinde olmadığım ne malum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Düşünüyorum. Robot gibi veya simülastondaki kodlar gibi değilim. Bazen düşünüp geçiyorum, bazen ise düşünüp karar verip uyguluyorum. Düşünüyorum öyleyse varım.

Şey ama onu beyin kendiliğinden yapıyormuş, senin ruhun yok diyorlar.
Sen simulasyonda olsan simulasyonda olduğun düşüncesini düşünemezsin. Yani gerçekten bu benzeri bir yerdeysek insan olarak asla düşünüp nerede olduğumuzu bulamayız.

Konunun Mizah ve Eğlence başlığı altında açıldığını zannetmiyorum.
Ben de zannetmiyorum, neden zannetmiyorum? Çünkü gözlerim beni kandırıyor olabilir, ya monitörüm beni kandırıyorsa, ya monitörüm bana bile bile yanlış bilgiyi gösteriyorsa.
Az medeni olun ya, böyle ülkeyi geliştirecğiz.
Sen simulasyonda olsan simulasyonda olduğun düşüncesini düşünemezsin. Yani gerçekten bu benzeri bir yerdeysek insan olarak asla düşünüp nerede olduğumu bulamayız.
Öyle demeyin hocam, ya simülasyonun sahibi bizi böyle kodladıysa (!)
Simülasyonun sahibi bakkal Mehmet amca.
Aynı fikirdeyiz hocam.

Ben de zannetmiyorum, neden zannetmiyorum? Çünkü gözlerim beni kandırıyor olabilir, ya monitörüm beni kandırıyorsa, ya monitörüm bana bile bile yanlış bilgiyi gösteriyorsa.
Az medeni olun ya, böyle ülkeyi geliştirecğiz.

Öyle demeyin hocam, ya simülasyonun sahibi bizi böyle kodladıysa (!)
Simülasyonun sahibi bakkal Mehmet amca.
Aynı fikirdeyiz hocam.

Hocam beni eğer bakkal Mehmet amca kodladıysa herkes kodlama biliyor demek, bende orada yaşamak isterdim açıkçası.
😄

Hocam beni eğer bakkal Mehmet amca kodladıysa herkes kodlama biliyor demek, bende orada yaşamak isterdim açıkçası.
😄
Ben de yaşamak isterdim hocam, ben de. :D Neyse iyi geceler hocam, ben yatıyorum. Bu konu iyice kafamı yordu. Bir bakmışım rüyamda Berber Ali Amcayla Bakkal Mehmet amca beraber birleşip yeni bir simülasyon oluşturur. :D

Ben simülasyona inanmıyorum tabii bu yaşantımızda bir video oyunu olabilir işten yorgun gelip çocuğumuzu oyun parkına götürürüz ve aynı Rick and Morty'deki gibi bir oyun görünür bizde merakımıza yenik düşüp deneriz böylelikle bu evren başlayadabilir belki de her şey rüya bile olabilir
Ama insan gerçekliği hissedince buna fazla inanası gelmiyor açıkçası şu anlık bir saçmalık bana göre.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı