Bunalıma ne iyi gelir?

Ben phonk müzik dinliyorum. Garip gelmiş olabilir ama hem kulağıma hoş geliyor. Hem onu dinleyip oyun oynadığım zaman oyundan sıkılmıyorum.

Arkadaşlar bu aralar çok bunaldım evde duruyorum yapacak bir şey yok. PC'ye bakıyorum gene oynayacak bir şey yok. DC'den Ark'lar ile sohbet ediyorum gene sıkılıyorum. Telefona bakim bir şey yok dışarı çıkayım çok sıcak gece çıkayım arkadaşlar müsait olmuyor. Yatıyorum kalkıyorum tık yok çok sıkıldım ve bunaldım. Bir şey önerin ne yapabilirim?
Psikolojiniz bozuktur hocam, yt açıp gergadan osurması izleyin

Bunalımdan kastınız basitçe sıkılmak mı yoksa iyi hissetmemek mi?
Hocam ben bunaldığım zaman canım çok sıkılır. Bu çizgi filmlerde kulaklarından buhar çıkar ya karakterlerin. Bazen öyle hissediyorum. Kafamın üst kısmı çok ısınıyor .d.

Hocam ben bunaldığım zaman canım çok sıkılır. Bu çizgi filmlerde kulaklarından buhar çıkar ya karakterlerin. Bazen öyle hissediyorum. Kafamın üst kısmı çok ısınıyor .d.

Hocam neden evde duruyorsunuz ki öyleyse? ben pandemide delirdim resmen iyi hissetmek için iyi bir şeyler yapman gerektiğini anladım spora başladım kendimi geliştirecek eğitimler almaya başladım ister istemez daha dik yürüyorsun güler yüzlü oluyorsun çünkü özgüvenin artıyor, anlamıyorum tüm gün evde durup ta ne yapıyorsunuz.

Hocam neden evde duruyorsunuz ki öyleyse? ben pandemide delirdim resmen iyi hissetmek için iyi bir şeyler yapman gerektiğini anladım spora başladım kendimi geliştirecek eğitimler almaya başladım ister istemez daha dik yürüyorsun güler yüzlü oluyorsun çünkü özgüvenin artıyor, anlamıyorum tüm gün evde durup ta ne yapıyorsunuz.
Hocam ben de şu zamanlarda dışarı çıkıyorum. Spor yapıyorum. Bizim evin yakınlarında bir spor kompleksi gibi bir yer var. Gençlik merkezi galiba. Çeşitli sporlar için kurs veriyorlar. Bir sıkıntı çıkmazsa ona da gideceğim ama bazen çok bunalıyorum. Dışarı çıksam sıkılıyorum. Hep aynı yere gitmekten. Oyun oynasam bazen etki yapıyor. Bazen de hiçbir şeye yaramıyor. Çay içmekten başka birşey yapmıyorum. 1 hafta önce Youtube kanalı açtım ona video yapınca sıkıntım bayağı azalıyor.

Bunalımdan kastınız basitçe sıkılmak mı yoksa iyi hissetmemek mi?

İyi hissetmemek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunalıma veda et!

İyiymiş :)

Alkol ve kadın.😈

Kadın boş iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı