Bunalıma ne iyi gelir?

Moolong

Kilopat
Arkadaşlar bu aralar çok bunaldım evde duruyorum yapacak bir şey yok. PC'ye bakıyorum gene oynayacak bir şey yok. DC'den Ark'lar ile sohbet ediyorum gene sıkılıyorum. Telefona bakim bir şey yok dışarı çıkayım çok sıcak gece çıkayım arkadaşlar müsait olmuyor. Yatıyorum kalkıyorum tık yok çok sıkıldım ve bunaldım. Bir şey önerin ne yapabilirim?

Arkadaşlar bu aralar çok bunaldım evde duruyorum yapacak bir şey yok. PC'ye bakıyorum gene oynayacak bir şey yok. DC'den Ark'lar ile sohbet ediyorum gene sıkılıyorum. Telefona bakim bir şey yok dışarı çıkayım çok sıcak gece çıkayım arkadaşlar müsait olmuyor. Yatıyorum kalkıyorum tık yok çok sıkıldım ve bunaldım. Bir şey önerin ne yapabilirim?

Dışarıda gezin hocam.

Çalışmak insanın doğasında vardır. Bir işe gir demiyorum, sevdiğin-becerikli olduğun bir konuda ortaya bir şeyler koymaya çalışmalısın.

Kendi içinde kendini analiz et. Belki çok sevdiğin bir müzik dalı vardır, bir program indirip sıfırdan müzik yapmaya başlayabilirsin. Bir enstrüman ile ilgili eğitim alabilirsin. Kendin fark etmediğin bir yazı yeteneğin vardır burada blog açıp içini dökebilirsin. Vb.

Yeni konular

Geri
Yukarı