Bursa otogarından Görükle kampüsüne nasıl gidilir?

emirfaruk01

Decapat
Yer
San Fierro
Daha fazla  
Bursa otogarından inip Görükle kampüsüne en kısa yoldan nasıl gidebilirim? Otobüs için bilet alabileceğim yerler var mı? Bursa'yı iyi bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Direkt olarak terminalden kalkıp Görükle kampüsüne giden 93 otobüsü var. Bayağı bir dolaşıyor ama tam istediğiniz yere gidiyor. En ucuz yol bu. Otobüs bileti için de orada bulunan büfelerin birinden tek kullanımlık bir bilet alabilirsiniz.

Şehir hastanesine giden otobüslerden birine binip hastanede indikten sonra da Görükle'ye giden ring otobüslerine de binebilirsin. Görükle küçük bir yer değil. Karışık olmaması adına 93'e binmenizi tavsiye ederim.

Direkt olarak terminalden kalkıp Görükle kampüsüne giden 93 otobüsü var. Bayağı bir dolaşıyor ama tam istediğiniz yere gidiyor. En ucuz yol bu. Otobüs bileti için de orada bulunan büfelerin birinden tek kullanımlık bir bilet alabilirsiniz.

Şehir hastanesine giden otobüslerden birine binip hastanede indikten sonra da Görükle'ye giden ring otobüslerine de binebilirsin. Görükle küçük bir yer değil. Karışık olmaması adına 93'e binmenizi tavsiye ederim.
Çok teşekkür ederim.

Tekrar rahatsız ediyorum bu barkodu cihaza mı okutmam lazım?

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim.

Tekrar rahatsız ediyorum bu barkodu cihaza mı okutmam lazım?
Çok uzun zamandır otobüse binmiyorum. Pandemi sebebiyle değişik uygulamalara gidilmiş olabilir. Tek kullanımlık biletler otobüsteki bilet okuma cihazına okutuluyor.

Dostum h/1 ile gidebilirsin, eskiden Görükle'ye uğramıyordu fakat artık normal Görükle içi otobüsler gibi Görükle içerisini dolaşıp gidiyor. 93 gibi şehir turu attırmadan gidiyor ve çok az durakta durarak hızlıca Görükle'ye varıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı