Bursa'da halk otobüsüne sapık rezaleti

Kot ceketli çocuğa helal olsun, bir o ne oluyor lan bu arkada diye kalkıp bakmış, diğer herkes son derece normalmiş gibi izliyor olayları. Bu tarz pislik olayları SIRADANLAŞTIDILAR bu ülkede.

Ama, aması var. Eğer bir kadın ve erkek sarılsaydı, yanaktan öpüşseydi ya da kadın şort giyseydi herkes linçlemek için yarışırdı birbiriyle. Linçlemekle kalmaz, tekme de atılırdı, yumruk da atılırdı.

Bunlara insan muamelesi yapmayacaksın, bunların topunu...

Bazılarına göre yanlış gelebilir ama ben olaya şahit olsam yaş dinlemem adama direk dalardım. Kimse bir şey yapmıyor diye bunlar böyle yüz alıyorlar.

Bazılarına yanlış gelebilir ama ben olaya şahit olsam yaş dinlemem, adama direkt dalardım. Kimse bir şey yapmıyor diye bunlar böyle yüz alıyorlar.
Tacizci olduğundan emin olmadığınız sürece lütfen böyle saçma bir şey yapmayın. Öyle büyük iftiralar atılıyor ki o kadar da olmaz diyeceksiniz ama başınıza gelse ve kimse sizi dinlemeyip kafa göz dalsa o zaman anlarsınız.

Tacizci olduğundan emin olmadığınız sürece lütfen böyle saçma bir şey yapmayın. Öyle büyük iftiralar atılıyor ki o kadar da olmaz diyeceksiniz ama başınıza gelse ve kimse sizi dinlemeyip kafa göz dalsa o zaman anlarsınız.
Emin olmadan niye adama dalayım? Eminsem zaten sormadan dalarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı