Bursa'da mülteciler engelli bir genci dövüp sosyal medyada paylaştı

@M3HM3TY, CHP'ye oy atıyoruz da ne oluyor? Sezgin Tanrıkulu gibi milletvekilleri meclise giriyor ve böyle milletvekillerinin de meclise girmesini istemiyorum.

Bir de bu var tabii ki. Milletvekili, mecliste halkının sorunlarını ve isteklerini dile getirir. Bunları yapmaz.

Bursa'da 22 yaşındaki Erkan Sarı, kız arkadaşını taciz edip müstehcen fotoğraf isteyen ve silahlı bir Suriyeli grup tarafından dövüldü. Videoda "Bu ülkede Türklere ve Kürtlere rahat yok" sözlerinin söylenildiği iddia edildi. Reşit olmayan saldırganlar serbest bırakıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eskiden ırkçılığım falan yoktu. Tertemizdim. Bunlar yüzünden tekrar düşündüm ve bir tane bile iyi kalpli Suriyeli bulamadım. Sonrasını biliyorsunuz zaten. Ülkesinde olanlar ile problemim yok ama benim ülkemde benim vatandaşıma böyle yapıyorsan Mancınık Airlines.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Hocam tartışmayı uzatmaya niyetli değilim zaten konuşuldu her şey ama önüme çıkınca paylaşayım dedim, eleman "sükunete çağırmış" bile. :D Gözümden kaçmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen, güvenlik güçleri gerekeni yapacaktır. 🤙

Hapse girmeden kendimi nasıl ifade edebilirim diye düşünüyorum da beş dakikadır yazıp yazıp siliyorum. En iyisi tartışmayı burada noktalayalım, normalde tartışmaya karşı bir insan değilim; fakat kendimi hapse girmeden ifade edemiyorum. Başka konularda istediğiniz kadar tartışabiliriz ancak bu konudaki tartışma burada bitsin derim.

Uzak durun. Bunlar gibi çeteleşmiş grupların kaybedeceği çok şeyleri yok. Her türlü kötücül eylemleri tereddüt etmeden gerçekleştirirler.
Bugün elinde silahla gezen, yarın kendini paşa ilan eder.
Gece sevgilinle yürüyüşe çıkmışsın bir süre sonra kafana tabancanın soğuk metalini dayıyorlar, gücü elinde bulunduran SJW tayfası da birbirini yesin.

Hapse girmeden kendimi nasıl ifade edebilirim diye düşünüyorum da beş dakikadır yazıp yazıp siliyorum. En iyisi tartışmayı burada noktalayalım, normalde tartışmaya karşı bir insan değilim; fakat kendimi hapse girmeden ifade edemiyorum. Başka konularda istediğiniz kadar tartışabiliriz ancak bu konudaki tartışma burada bitsin derim.
Yok, oldukça sakın bir üslupla yazdım aslında. Art niyetim yok. Haberdar etmekti amacım.

Nasıl isterseniz diyeyim, bu konu özelinde iyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı