Çözüldü BX500 momentum cache özelliği ne gibi sorunlar yaratır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ekin2407

Decipat
Makaleler
3
Arkadaşlar BX500'e kendi uygulamasından momentum cache uyguladım.

Ekran Görüntüsü (107).png

Sonuç böyle oldu sistem 3-4 saniyede açılıyor şu an eskiden 13-14 saniye sürerdi. Bunun ne gibi zararı olur? RAM modelim Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000MHz. Bir de bataryanız yok tavsiye etmiyoruz yazıyordu uygulamada, bunun sebebi nedir?
Son olarak bu SSD ile SATA 3 arayüzü kullanarak nasıl 980 Pro hızları alıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Elektrik kesintilerinde son kaydedilen veriler kaybolabilir. Çünkü RAM'den bir parça ayırıyor kendine, sistem kapatıp açılınca da RAM'deki verilerin çoğu gidiyor.
Konuyla biraz alakasız ancak Crucial Storage Executive üzerinden yapıyorsun bu ayarı değil mi? Ben uygulamada ''command aborted by drive'' hatası alıyorum. Bu ayarı benim de test edesim var aslında. Ne denenebilir? BX500 480GB var bende de.

Konuyla biraz alakasız ancak Crucial Storage Executive üzerinden yapıyorsun bu ayarı değil mi? Ben uygulamada ''command aborted by drive'' hatası alıyorum. Bu ayarı benim de test edesim var aslında. Ne denenebilir? BX500 480GB var bende de.
Evet uygulama üzerinden yapıyorum ve bahsettiğin hatayı almadım kendine konu açarsan bilgili arkadaşlar sana yardım edebilir.

Geri
Yukarı