C# öğrenmesi zevkli mi?

Framboğaz

Decipat
Daha fazla  
C# başlamadan önce HTML, CSS ve Bootstrap öğrendim birçok kez denemele rde yaptım ama içimde yanıp sönmeyen bir oyun yapma isteği var. Yarın C# başlamayı planlıyorum. Henüz C dili ile ilgili bir geçmişim yok, dediğim gibi bir tek HTML, CSS ve Bootstrap biliyorum. O yüzden öğrenirken bu öğrendiklerime nazaran daha akıcı ve eğlenceli mi olur?

C# başlamadan önce HTML, CSS ve Bootstrap öğrendim birçok kez denemele rde yaptım ama içimde yanıp sönmeyen bir oyun yapma isteği var. Yarın C# başlamayı planlıyorum. Henüz C dili ile ilgili bir geçmişim yok, dediğim gibi bir tek HTML, CSS ve Bootstrap biliyorum. O yüzden öğrenirken bu öğrendiklerime nazaran daha akıcı ve eğlenceli mi olur?

Hevesin varsa zevkli olur eskiden bayağı hevesliydim o zamanlar bilgisayarım kötüydü şimdi biraz daha iyi fakat hevesim yok ugraşmıyorum

İlginize göre değişir tabii ama başladıktan sonra hemen bırakmayın. Zaten dil geçmişiniz olmuş. Biraz ilerledikten sonra daha da hevesleneceksinizdir.

C ve C++ karşılaştırma yapmak mümkün ama C# ile kıyaslamak absürt.
Bazı yerlerde ilk C öğrenin sonrasında en son C# öğrenin gibisinden söylemler duydum tabi ne kadar doğru bilmiyorum.

İlginize göre değişir tabii ama başladıktan sonra hemen bırakmayın. Zaten dil geçmişiniz olmuş. Biraz ilerledikten sonra daha da hevesleneceksinizdir.
CSS öğrenirken zaten başlarda aşırı sıkıcı geliyordu bırakmayıp tutununca ilerlediğinde biraz daha kendi hayal gücüne bırakması iyi olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı