C2'de iftira atıldı

• Konuyu başlatan mbhkf0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 130
  • Görüntüleme 111B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu tür uygulamalarda bin bir çeşit sapığın içinde sana sıra gelmez merak etme.

Kanka küçük ama ben yazmadım onlar istemişti çok da pişmanım allah belamı versin ne diyeyim yüreğime birşey oturdu resmen
Sana yazanlarda fake olabilir. Oralar fake dolu yahu. Hiç bir şey olmaz. Sana fotoğraf atan da öğeyi denetle yapmıştır.

Ama onların şikayet etmediğine emin gibi birşeyim

Nasıl yani öğeyi denetle derken
Tarayıcıda sağ tıklayıp incele derseniz istediğiniz içeriği değiştirebilirsiniz fakat gerçekten değişmez sadece görünümde ve sizde değişir. Dolayısıyla şikayet etmiş gibi göstermiştir fakat sadece size "fake" atmıştır.

Tarayıcıda sağ tıklayıp incele derseniz istediğiniz içeriği değiştirebilirsiniz. Dolayısıyla şikayet etmiş gibi göstermiştir fakat sadece size "fake" atmıştır.
Anladım inş öyledir yüreğime öküz oturdu resmen böyle biri değilim de bi anlık duygulara yenilip öyle bi sayfa açtım çok pişmanım ☹️
Tarayıcıda sağ tıklayıp incele derseniz istediğiniz içeriği değiştirebilirsiniz fakat gerçekten değişmez sadece görünümde ve sizde değişir. Dolayısıyla şikayet etmiş gibi göstermiştir fakat sadece size "fake" atmıştır.
Ama online ihbar sayfasıydı orda dediğiniz olmaz gibi

Kanka isimleri neydi
Kanka isim söylemedi biri ebruydu diğeri sormadın ismini oda söylememişti
Kanka isimleri neydi

Bi de bunlarla şikayet edilmeden kaç gün önce konuştun
1 gün bile değil 2 saat falan ama emin gibiyim ya onlardan olmadığına ki konuşmayı ben başlatmadım onlar başlattı onlar istedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı