Çabuk kızıyorum nasıl çözebilirim?

Ortalama bir sistemin varsa oyun oyna. Ben de herşeye kızardım ama şimdi hırsımı GTA 5'deki NPC'lerden çıkarıyorum ve hiçbir şeyi umursamıyorum. Şaka değil eskiden külhanbeyi gibiydim şimdi hiçbir şeyi umursamaz oldum.
Minigun'ı alıcaksın. Bütün NPC'leri tarayacaksın 😍 (Yasa dışı diye banlamayın. Oyunda diyorum :))

Dediğim gibi bir arkadaşıma bu durumumu anlattım. Çok da takılacak biri değil bu duruma. Ancak yine de bunu bilmeyenler var elbette. Dıştan öfkeli biri gibi gözükmek istemem ayrıca.

Her insanın mizacı farklıdır herkese göre kendimizi bir kılıfa sokamayız ki tabii elinden geleni de yapabilirsin. Mesela ben de öyleyim dıştan sert ama içeriden sakin bir insanım seni tanımayan sadece dış görünüşünden fikir yürütür olay bundan ibaret diğer türlü seni bilen bilir zaten çok da üzerinde endişelenmeyin.

Ortalama bir sistemin varsa oyun oyna. Ben de herşeye kızardım ama şimdi hırsımı GTA 5'deki NPC'lerden çıkarıyorum ve hiçbir şeyi umursamıyorum. Şaka değil eskiden külhanbeyi gibiydim şimdi hiçbir şeyi umursamaz oldum.
Oynuyorum biraz hocam. Sistemim çoğu oyun için yeterli.
Minigun'ı alıcaksın. Bütün NPC'leri tarayacaksın 😍 (Yasa dışı diye banlamayın. Oyunda diyorum :))
Daha çok etrafı bombaya, ateşe ve kaosa vermek güzel. :D

Geri
Yukarı