Twitch kitlesi çok farklı

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Twitch'de mütevazi, küçük bir kanalım var. Arada oyun oynuyorum, videolar vesaire izliyorum. Genelde 1-2 kişi izliyor. Ben de diğer yayıncılara baktım, ne yapıyorlar da izleniyorlar diye. Öyle bir kitle var ki, cringe X2 resmen. Kendini kedi sanandan, canlı yayında bikini reklamı yapana kadar her şey var. Çok ilginç bir yer. Sanırım Twitch'de benim gibi sade oyun yayını yapanlara yer yok.

Twitch'de mütevazi, küçük bir kanalım var. Arada oyun oynuyorum, videolar vesaire izliyorum. Genelde 1-2 kişi izliyor. Ben de diğer yayıncılara baktım, ne yapıyorlar da izleniyorlar diye. Öyle bir kitle var ki, cringe X2 resmen. Kendini kedi sanandan, canlı yayında bikini reklamı yapana kadar her şey var. Çok ilginç bir yer. Sanırım Twitch'de benim gibi sade oyun yayını yapanlara yer yok.
Twitch'te ya çok aptalsındır ya çok nirvana.
Ortası yoktur,en azından şuana kadar gördüğüm kadarıyla.

Twitch'de mütevazi, küçük bir kanalım var. Arada oyun oynuyor enm, videolar vesaire izliyorum. Genelde 1-2 kişi izliyor. Ben de diğer yayıncılara baktım, ne yapıyorlar da izleniyorlar diye. Öyle bir kitle var ki, cringe X2 resmen. Kendini kedi sanandan, canlı yayında bikini reklamı yapana kadar her şey var. Çok ilginç bir yer. Sanırım Twitch'de benim gibi sade oyun yayını yapanlara yer yok.

Bende bir türlü sevemedim Twitch'i.
Tek izleme sebebim 2-3 yıldır Elraenn'i takip ediyorum ondan.

Özellikle şu Kemal var ya acayip cringe, çocuk çocuk hareketleri var.

Geri
Yukarı