Kanser Instagram kitlesi

Yeni kasa R6 sevmeyen insan mı varmış bence çok iyi tasarımı. Bu arada illa sahip olması gerekmez ki arabaya hayalindeki arabadır belki veya ilgisi büyüktür öylesine konusuyordur.
Şöyle, tabii ki sahip olması gerekmez ama sanki her gün binip gidip otobanda başka arabayla yarışa giriyor gibi tribe girenler var, onlara karşı lafım.

Selam. Bugün sizlere Instagram'ın toksik, kanser kitlesinden bahsedeceğim.

1- Kendini motorcu zanneden tipler.
Hayatında daha önce motora binmiş mi o bile sorgulanır. Yamaha fanboyları hepsi. Tek 600'lük motoru R6 sanan, millet beğenmediği için yeni kasayı değil de kırlangıç kasa R6 hayranı olan tipler. R25 fanları da aynı şekilde. Piyasası da zaten belli. Her şeyin hız, top Speed olduğuna inanan, motor top Speed 140 diye saymadık laf bırakmayan tipler.

2- Alamayacakları arabayı kendilerininmiş gibi övenler.
Genellikle BMW veya Supra fanları olurlar. Sürekli bu iki aracı da karşılaştırırlar. Birisi der ki "2jz Twin Turbo'lu suprayı alın gelin 1500 beygir deler geçer BMW'yi teneke", birisi der ki "BMW'ye Turbo tak E60 Supra'ya aynadan bakar çöp". Doğrusu bu kişilerin arabalar hakkında bilgileri olduğunu sanmıyorum.

3- Her gönderinin altına alakasız yorum yapıp beğeni kasmaya çalışanlar.
Alakasız bir gönderinin altına "çok kafam karıştı galiba malum partiye bascam" diyenler, 'sigma' muhabbetiyle kendini erkek sananlar gibi kişiler. (Sigma derken vücut geliştirenlerden bahsetmiyorum, kendilerine saygım var.)

Bu tür kişiler gerçekten benim keşfetime bolca çıkıyor ve aşırı sinir oluyorum. Sizler de durum nasıl?
İnstagram 2015'den önce güzeldi. Saçma sapan videolar yoktu ve insanlar sadece fotoğraf paylaşıyordu.

Allah desem kaç kişi beğenir?
Yemin ederim bu yorumu beğeneceğim.
Ne demek shitpost değil.
Hemcinsini aşağılayan kızlar.

Bu arkadaşların otistik oldukları bellidir daha bir şey denmez bunlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı