Çalınan hesapta yenen CS:GO VAC ban açılır mı?

DoctorSamet

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 250 gün once hile kullanmama rağmen overwatchtan ban yemiştim. Anlam veremedim neden yediğime dair. Fakat aklıma geldi ki ban yemeden önce benım hesabım çalındı yaklaşık 3-4 ay once falan. Bunun kanıtları da var hatta calan adam PUBG'den de ban yemişti ama onu destege yazarak açtırdım. Yani demem o ki PUBG'de hile acan adam CSGO'da da açmıştır, çünkü hile kullanmadıgıma adım gibi eminim. Yani CSGO banımı da PUBG'de olduğu gibi açtırabilir miyim?

Demekki bilmiyormuşssun :D Zamanında Yüksek envanterli kişilere sırf envanterındekılerı satamasınlar diye ban atıyorlardı :d
O iş öyle değil.. Yüksek envanterli kişiler genelde CS:GO kumar sitesi sahibi olanlar, onların arkadaşları vb. Skin kumarı da Steam'nin abonelik sözleşmesine aykırıdır. Bu kişiler de tespit edilince yasaklama alıyorlar. Yani o kişilerin hiçbiri sütten çıkmış ak kaşık değil. Dediğin ban hem VAC veya overwatch ban değil. Trade yasaklaması alıyorlar.

Araştırmama gerek yok. Olmayan şeyleri anlatıp öyleymiş gibi göstermeye çalışıyorsunuz. Aynı diğer konuda da yaptığınız gibi.

Orada da aynı şekilde gidip Hotbros Türkcan'ı örnek gösterdiniz. Ne oldu peki? Neden yasaklamanız hâlâ kadırılmadı?

Neden Valve sırf envantere bakarak durduk yere yasaklama versin? Mantıklı mı bu dediğiniz?

13 senedir kullandığım bir platformu sizden daha iyi tanıdığımı düşünüyorum. Öyle sallamasyon bilgiler değil, resmi bilgiler sunuyorum. Eğer aksini yapıyor olsaydım sizin haklı çıkmanız gerekirdi. Gel gör ki, yasaklamanız hâlâ kaldırılmamış.
O türkcan neden kaldırılmış banı biliyormusun? Adam youtuber. Biz ise normal bir oyuncuyuz bizi kim sallar? Oyle paragraf arası boşluk bırakarak olmuyor bu işler. Sistem hatalı, tüm olay bu. Tamı tamına çalışan bir sistem dünyanın hiçbir yerinde yoktur. Başına gelmediği için bilmiyorsun ve bu adamları namusun gibi savunuyorsun. O türkcan denen youtuberda eğer youtuber olmasaydı onun banıda asla kalkmazdı.
O iş öyle değil.. Yüksek envanterli kişiler genelde CS:GO kumar sitesi sahibi olanlar, onların arkadaşları vb. Skin kumarı da Steam'nin abonelik sözleşmesine aykırıdır. Bu kişiler de tespit edilince yasaklama alıyorlar. Yani o kişilerin hiçbiri sütten çıkmış ak kaşık değil. Dediğin ban hem VAC veya overwatch ban değil. Trade yasaklaması alıyorlar.
Dostum zamanında bununla alakalı cok kanıtlar cıktı ortaya. Kişisel hesaplara atılyıor bu banlar işi paraya dökenlere değil.

YouTuber olmayla hiçbir alakası yok. İsterse Başbakan olsun, eğer bir hata yoksa yasaklama kaldırılmaz.

Sistem hatalı, tüm olay bu.

Her iki anti-hile tarafından verilen bir yasaklamada hata payı bulunmamakta. Yüz kere söyledim bunu. Tek sistem tarafından değil, iki sistem tarafından yasaklanmışsınız. Neyini anlamadınız?

Ayrıca teklifim hâlâ geçerli.

Kaldirilirsa kendisine 50 TL degerinde istedigi bir oyunu hediye edecegim.

YouTuber olmayla hiçbir alakası yok. İsterse Başbakan olsun, eğer bir hata yoksa yasaklama kaldırılmaz.

Her iki anti-hile tarafından verilen bir yasaklamada hata payı bulunmamakta. Yüz kere söyledim bunu. Tek sistem tarafından değil, iki sistem tarafından yasaklanmışsınız. Neyini anlamadınız?

Ayrıca teklifim hâlâ geçerli.
Ya kardeşim sovucem şimdi nereden biliyorsun nasıl bu kadar eminsin ban yiyen bütün insanlarla konuştunmu herkesin içinimi biliyorsun valvedemi çalışıyorsun ne?
Ya kardeşim sovucem şimdi nereden biliyorsun nasıl bu kadar eminsin ban yiyen bütün insanlarla konuştunmu herkesin içinimi biliyorsun valvedemi çalışıyorsun ne?
Ya yemin ederim malum parti seçmeni gibisin. Körü körüne bilmeden konuşuyorsun.

Emin olmayacak olsaydım yasaklamanız çoktan kaldırılmış olurdu, değil mi? Dediğim doğru olduğu için 250 gündür hâlâ yasaklısınız.

Eğer sadece VAC veya Overwatch tarafından yasaklanmış olsaydınız hatalı olma ihtimali bulunuyordu. Sizde durum bu olmadığına göre yine dediğim yola çıkıyoruz.

O türkcan neden kaldırılmış banı biliyormusun? Adam youtuber. Biz ise normal bir oyuncuyuz bizi kim sallar? Oyle paragraf arası boşluk bırakarak olmuyor bu işler. Sistem hatalı, tüm olay bu. Tamı tamına çalışan bir sistem dünyanın hiçbir yerinde yoktur. Başına gelmediği için bilmiyorsun ve bu adamları namusun gibi savunuyorsun. O türkcan denen youtuberda eğer youtuber olmasaydı onun banıda asla kalkmazdı.

Dostum zamanında bununla alakalı cok kanıtlar cıktı ortaya. Kişisel hesaplara atılyıor bu banlar işi paraya dökenlere değil.
Dostum, sen de senin deyiminle "namusunu almışlar gibi" agresif şekilde millete saldıyorsun. Sanki biz çaldık hesabını veyahut biz banlamışız gibi. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz ayrıca. Hesabına sahip çıkacak kadar bile akil değilken millete bilmişlik taslaman gülünç. Kendinini daha fazla rezil etmemen adına susmalısın.

Dostum bu kadar kasmaya ve diretmeye gerek yok. Overwatch VAC Ban'a dönüşmüş. Bu durum, hesabında hile kullanıldığın teyit edilmiş olduğunu gösteriyor. Yasaklaman açılmayacak. Ayrıca hesabında kimin hile yaptığı Valve'nin umrunda değil. Çok CS:GO oynamak istiyorsan tek çaren yeni Steam hesabı açıp CS:GO satın alman. Daha da tartışmana gerek yok milletle.

Dostum bu kadar kasmaya ve diretmeye gerek yok. Overwatch VAC Ban'a dönüşmüş. Bu durum, hesabında hile kullanıldığın teyit edilmiş olduğunu gösteriyor. Yasaklaman açılmayacak. Ayrıca hesabında kimin hile yaptığı Valve'nin umrunda değil. Çok CS:GO oynamak istiyorsan tek çaren yeni Steam hesabı açıp CS:GO satın alman. Daha da tartışmana gerek yok milletle.
Evet büyük ihtimalle hesabımı çalan şahıs hile açtı ve banlandı hesabım. Ama burada konu o degil burada bir yanlış var bir gerilik var onu düzeltmeye çalışıyoruz.
Emin olmayacak olsaydım yasaklamanız çoktan kaldırılmış olurdu, değil mi? Dediğim doğru olduğu için 250 gündür hâlâ yasaklısınız.

Eğer sadece VAC veya Overwatch tarafından yasaklanmış olsaydınız hatalı olma ihtimali bulunuyordu. Sizde durum bu olmadığına göre yine dediğim yola çıkıyoruz.
Hayır gerçekten hile kullanmış olsam ve hesabım ban yese neden gelip burada ağlıyim? Zaten hile kullandığımı biliyorum steam üzgünşüğümü görüp banımımı kaldırıcak yani bu mudur? Neden millet gelipte burada yalan söylesin?

Gerçekleri hazmedemeyip konu açıyor işte bir de. Her şeyi bu kadar en ince ayrıntısına kadar biliyorsan ne diye konu açar? Gerçekler acıdır...

Yeni konular

Geri
Yukarı