Çalınan Riot hesabı bilet ile geri alınabilir veya kapatılabilir mi?

Egqe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim yakın zamanda Riot hesabım çalınmıştı bende bilet ile aldım ama aklımda bir soru var çalan kişi hesabın kurulduğu maili biliyor onun için iki adımlı doğrulama ekledim ve şifresini değiştirdim peki ya hesabı çalan kişi Riot'a bilet gönderip bu e-hesap benim derse hesabı geri alabilir mi veya hesap kapatılabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler ya içimi rahatlattınız bayağı korkuyordum.

Zaten eklediğim halde çaldırmıştım bir daha daha dikkatli olacağim.
BİLET KONUSU: Hesabın Devre Dışı Bırakılması

• Kullanıcı Adı (LoL İstemcisi'ne giriş yapmak için kullandığın ad):
  • Sihirdar Adı (oyunda arkadaşlarının gördüğü ad):
  • Oynadığın sunucu:
  • Hesabı oluşturduğun tarih:
  • Hesabı oluşturduğun yer (şehir, ülke):
  • Hesap oluştururken kullandığın e-posta adresi:
Riot hesap kapatma işlemleri için bu bilgileri istiyor eğer bu bilgiler doğru girilirse hesap 30 gün içinde tamamen siliniyor.

bilet konusu: Hesabın devre dışı bırakılması

• Kullanıcı adı (LoL istemcisi'ne giriş yapmak için kullandığın ad):
  • Sihirdar adı (oyunda arkadaşlarının gördüğü ad):
  • Oynadığın sunucu:
  • Hesabı oluşturduğun tarih:
  • Hesabı oluşturduğun yer (şehir, ülke):
  • Hesap oluştururken kullandığın e-posta adresi:
Riot hesap kapatma işlemleri için bu bilgileri istiyor.

Hesabı çalan kişi tarihi hariç hepsini biliyor sorun çıkartır mı bilet ile hesabımı alırken ilk RPM'in kodunu bile atmıştım.

Hesabı çalan kişi tarihi hariç hepsini biliyor sorun çıkartır mı bilet ile hesabımı alırken ilk RPM'in kodunu bile atmıştım.
Bu biletin(ticket) başka bir hesaptan atılması mümkün mü onu belirtmemişler. Eğer farklı hesaplardan atılabiliyorsa hesabını bir süreliğine devre dışı bırakabilir ama hesap 30 gün içinde siliniyor.

Son düzenleme:
Bu biletin(ticket) başka bir hesaptan atılması mümkün mü onu belirtmemişler. Eğer farklı hesaplardan atabiliyorsa hesabını bir süreliğine devre dışı bırakabilir ama hesap 30 gün içinde siliniyor.

Hala endişeliyim çalınma veya silinme gibi bir durum için.

Şunu da ekleyeyim ben tarih vermeden şahsi hesaptan kendi hesabımı devre dışı bırakmıştım zamanında haberin olsun. Bu bilgileri ticket atarak bildir eğer bir hesap silinme işlemi devreye sokulursa bunun kendin olmadığını yazdığın bir ticket olsun.

Geri
Yukarı