Çözüldü Çalınan Roblox hesabı nasıl kurtarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 3500U Vega 8 Mobile GFX 1 GB
8 GB Ram
Roblox hesabım çalındı. Bilgilerimi değiştirdim, ona rağmen başka ülkelerden insanlar giriyor. Hesabımdaki Robux harcanıyor ve harcandı da, 100 Robux kaybım var.

Security Code çalındı büyük ihtimal. Ama şifre ve her şey değiştirdim, hala daha giriyorlar.

Çözüm
O kodlar E-posta doğrulamasını atlamak için diye biliyorum
Hesaba erişimim kalmadı destek açtık hesabı kurtarsın diye roblox hesabı hepten batırdı.

Arkadaşlar Roblox sağ olsun sorunu çözdü en sonunda. Bana da ders oldu. En azından başkaları da görüp benim yaptığım gibi abuk sabuk sitelere kaydolmaz. Maalesef 106 Robux kayboldu. Ama mutluyum. Sizlerde sağ olun yardım ettiniz.
O kodlar E-posta doğrulamasını atlamak için diye biliyorum
Hesaba erişimim kalmadı destek açtık hesabı kurtarsın diye roblox hesabı hepten batırdı.

Arkadaşlar Roblox sağ olsun sorunu çözdü en sonunda. Bana da ders oldu. En azından başkaları da görüp benim yaptığım gibi abuk sabuk sitelere kaydolmaz. Maalesef 106 Robux kayboldu. Ama mutluyum. Sizlerde sağ olun yardım ettiniz.

Son düzenleme:
Çözüm

Roblox müşteri hizmetleri çok rezil ve konuları çok uzun sürede çözüyor. Ayrıca yaptığı geri dönüşlerde çok boş yapıyor. Discord gibi kısa ve net olması gerek.

Roblox müşteri hizmetleri çok rezil ve konuları çok uzun sürede çözüyor. Ayrıca yaptığı geri dönüşlerde çok boş yapıyor. Discord gibi kısa ve net olması gerek.

Evet, ayrıca sunduğu çözüm yolu hiç işe yaramadı ve hesabı tamamen elimden aldı sonra zar zor geri aldım ve yine hesabıma girenler oldu bende artık kod üretme uygulaması falan var ya onlardan indirdim telefona öyle giriiyorum artık.

Geri
Yukarı