Çalıntı hesap satışı ve dolandırıcılık şüphesi - @adagamestore

Yoğun olduğum için ve burada adam akıllı insanların bile bildiği gibi bir çok müşteri ile uğraştığımdan doğru düzgün bakamıyorum. İnternet sitemizin bile bulunduğu halde 50TL için kendimi dolandırıcı adına çıkartacak insan değilim. Özelden ilk başta düzgünce anlattığım halde bu konuyu açan arkadaşımız gece gece ve doğum günümde beni zıvanadan çıkartmayı başardı uğraşmadan engel atıp burada yöneticilere bu konunun kaldırılmasını aşırı rica ediyorum. Bu tarz konularında burada bulunmaması zaten gerekir. 2-3 burada konu açıp milletin şerefini iki paralık etmemeli.
müşterilerin ali ağaoğlu herhalde sanki newyork borsasında çalışıyorsun sizin gibileri iyi bilirim yaşında küçük büyük ihtimal sanki iş adamı gibi cevap vermişssin bide

ifşa sonrası bu şahıs engeli kaldırarak önce yalvardı, yok doğum günüm, yok çalışıyordum, yok ben seni engellemedim, telefonum bozuldu gibi yalanlarla geri vites yapmaya çalıştı. Yeni hesap vereyim sana iade edeyim yeter ki konuları sil diyerek teklifte bulundu. Ben teklifini kabul etmeyince suçluluk psikolojisine kapılarak küfür ve hakarette bulundu. Hepsinin ses kaydı var. Ben paranın peşinde olan birisi olsam teklifini kabul eder yoluma bakardım. Ama bu şahıs bana ses kaydı ile hakaret ve küfür ederek kendisini çıkılmaz bir yola soktu. Şimdi ben bu şahsı ses kayıtlarıyla dava ederek sürüm sürüm süründürmeyeyim mi? Birde utanmadan gelmiş buraya lagaluga yapıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-06-21-07-48-35-636_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2020-06-21-07-48-35-636_com.whatsapp.jpg
    173,1 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_2020-06-21-07-49-31-225_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2020-06-21-07-49-31-225_com.whatsapp.jpg
    221,9 KB · Görüntüleme: 76
Bende mobil ödeme ile Ininal'e para yatırma sitesinden 250TL dolandırıldım.

Ben de Epic Games tarafından dolandırıldım. RDR 2 alacaktım 60 lirada kupon veriyordu. Oyunda da indirim vardı. Aldım neyse, oyunu oynayamıyorum gerçek sahibi geri almış. Oyunu sonra sonrada gerçek sahibi benim PC'yi hackleyim kredi kartı bilgilerini çaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
ifşa sonrası bu şahıs engeli kaldırarak önce yalvardı, yok doğum günüm, yok çalışıyordum, yok ben seni engellemedim, telefonum bozuldu gibi yalanlarla geri vites yapmaya çalıştı. Yeni hesap vereyim sana iade edeyim yeter ki konuları sil diyerek teklifte bulundu. Ben teklifini kabul etmeyince suçluluk psikolojisine kapılarak küfür ve hakarette bulundu. Hepsinin ses kaydı var. Ben paranın peşinde olan birisi olsam teklifini kabul eder yoluma bakardım. Ama bu şahıs bana ses kaydı ile hakaret ve küfür ederek kendisini çıkılmaz bir yola soktu. Şimdi ben bu şahsı ses kayıtlarıyla dava ederek sürüm sürüm süründürmeyeyim mi? Birde utanmadan gelmiş buraya lagaluga yapıyor.

Ağa ilerliyen zamanlarda davanın durumunu bizede ilet olur mu? Gereken cezayı aldığını bizde bilelim rahatlıyalım.

Ağa ilerliyen zamanlarda davanın durumunu bizede ilet olur mu? Gereken cezayı aldığını bizde bilelim rahatlıyalım.
Tabi hocam bilgi veririm ama moderatörler şahsın ismini, numarasını ve hesap numarasını silmiş. Anlıyorum numara paylaşımı yasak olabilir ama benim derdim numarayı görüp diğer arkadaşlar bu şahısa aldanmasın. En azından birkaç rakamı silerek durum düzeltilebilirdi.

Neyse buda şahısın diger banka hesap numaraları.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-06-20-21-04-11-346_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-06-20-21-04-11-346_com.android.chrome.jpg
    136,1 KB · Görüntüleme: 72
Yoğun olduğum için ve burada adam akıllı insanların bile bildiği gibi bir çok müşteri ile uğraştığımdan doğru düzgün bakamıyorum. İnternet sitemizin bile bulunduğu halde 50TL için kendimi dolandırıcı adına çıkartacak insan değilim. Özelden ilk başta düzgünce anlattığım halde bu konuyu açan arkadaşımız gece gece ve doğum günümde beni zıvanadan çıkartmayı başardı uğraşmadan engel atıp burada yöneticilere bu konunun kaldırılmasını aşırı rica ediyorum. Bu tarz konularında burada bulunmaması zaten gerekir. 2-3 burada konu açıp milletin şerefini iki paralık etmemeli.
Ne boş yapmışsın be birader. Yok doğum günümdü, yok kontrol etseydin çocuğa bir şey mi oldu filan. Adama engel atıyorsun sonra bin dereden su getiriyorsun. Böyle çakallara en güzel ceza, forum sitelerinde paylaşıp ne mal olduğunu göstererek verilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı