Call of Duty: Black Ops 6 Resmi Olarak Duyuruldu

Makaleler
25
Oyun resmi olarak duyuruldu ve iddialar doğrulanmış oldu. Fragmanı yüksek ihtimalle 9 Haziran'da göreceğiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine Online odaklı bir oyun olacağından hiç ilgimi çekmiyor. 3-5 saatlik CoD hikayeli oyunlarını özledim :/

Umarım Cold War'da ki gibi eski oyun motorunu kullanmazlar da MW serisinde kullanılan yeni motoru kullanırlar. MW'de ki animasyon ve vuruş kalitesinden sonra eski motor çekilmez.

Yine Online odaklı bir oyun olacağından hiç ilgimi çekmiyor. 3-5 saatlik CoD hikayeli oyunlarını özledim :/

Son oyun olan Modern Warfare 3 hariç kalanının Campaign modu gayet iyi aslında. 5-6 saatlik güzel bir deneyim yaşatıyor.

Umarım Cold War'daki gibi eski oyun motorunu kullanmazlar da MW serisinde kullanılan yeni motoru kullanırlar. MW'de ki animasyon ve vuruş kalitesinden sonra eski motor çekilmez.

MWII ve III'te kullanılan IW 9.0'ı kullanırlar muhtemelen yine. Belki biraz modifiye çekerler Cold War'da olduğu gibi.

Cold War'daki animasyonların ve mekaniklerin yetersiz olmasının sebebi eski Black Ops 4 motorunun cilalanıp yükseltilmiş halini kullandıkları için. Cold War'da kullanılan motor MW'de kullanılan motordan farklı, temeli 2015'e dayanıyor.

Son oyun olan Modern Warfare 3 hariç kalanının Campaign modu gayet iyi aslında. 5-6 saatlik güzel bir deneyim yaşatıyor.

Çoğunu oynadım 1-2, MW Serisi, WoW, Black Ops 1-2, Ghosts ama BO3 fiyaskoydu diğer yeni nesil gelecek temaları da ilgimi çekmedi sonrasında da onliner yaptılar oyunları.

Call of Duty'nin politik oyunları daha iyi oluyor. Çoğunlukla bunu da Black Ops serisi yapıyor. Bu oyundan da onun için ümitliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı