Call of Duty Black Ops multiplayer için alınır mı?

Captain Levi

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Paradis
Merhaba bugün veya yarın hazır indirimdeyken CoD Black Ops veya CoD Black Ops 2 multiplayer için almak istiyorum. Bu iki oyunda hile çok mu? Ve sunucuları dolu mu? Bir de multiplayeri güzel mi, multiplayeri kötüyse başka multiplayerı iyi CoD oyunu tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni çıkan CoD serileri sebebiyle bahsettiğiniz CoD serileri eskide kaldı ve multiplayer'ler ölü durumda. Olabiliyorsa minimum CoD Black Ops 3 ü almanızı tavsiye ederim, lakin Black Ops 2 nin sunucuları bir nebze boş değil.

Merhaba bugün veya yarın hazır indirimdeyken CoD Black Ops veya CoD Black Ops 2 multiplayer için almak istiyorum. Bu iki oyunda hile çok mu? Ve sunucuları dolu mu? Bir de multiplayeri güzel mi, multiplayeri kötüyse başka multiplayerı iyi CoD oyunu tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler 🙂
CoD'un multiplayeri pek güzel değil bana göre. Onun yerine Bf alabilirsiniz mutliplayer istiyorsanız.

BF çok pahalı hocam 🙁
Hocam biraz daha araştırma yaptım şahsen hiç bir şekilde bunlardan birini almazdım. Her maç hile geliyor(muş) ve hiç ortalama insan yok hepsi 1000LVL senelik oyuncular adımınızda öldürüyorlar(mış). Şahsen hikaye odaklı oyunlara yönelmeyi her zaman tercih ederim.

Hocam biraz daha araştırma yaptım şahsen hiçbir şekilde bunlardan birini almazdım. Her maç hile geliyor(muş) ve hiç ortalama insan yok hepsi 1000LVL senelik oyuncular adımınızda öldürüyorlar(mış). Şahsen hikaye odaklı oyunlara yönelmeyi her zaman tercih ederim.

Peki CoD oyunlarına benzer hızlı ve hilesi az olan bir oyun var mı biliyor musunuz?

Peki CoD oyunlarına benzer hızlı ve hilesi az olan bir oyun var mı biliyor musunuz?
Battlefield serisi lakin pahalı demiştiniz. CS:GO olabilir ama seçkin hesap aktif değilse bakmayın bile, hile kazanı. CoD tarzı detaylıca silah ayarlama sistemi barındıran oyun çok bilmiyorum. Bunun dışında CoD Warzone tavsiye ederim sisteminiz yeterli ise. En çok Apex Legends tavsiyemdir.

Battlefield serisi lakin pahalı demiştiniz. CS:GO olabilir ama seçkin hesap aktif değilse bakmayın bile, hile kazanı. CoD tarzı detaylıca silah ayarlama sistemi barındıran oyun çok bilmiyorum. Bunun dışında CoD Warzone tavsiye ederim sisteminiz yeterli ise. En çok Apex Legends tavsiyemdir.

Hocam zaten CS:GO oynarım fakat öyle oyunlardan artık baydım sıktı artık bana göre tabii Battlefield alayım artık ama hangisini alayım tavsiye verir misiniz BF5'e kötü diyorlar ama bilmiyorum BF serisini çok oynamış biri değilim.

Hocam zaten CS:GO oynarım fakat öyle oyunlardan artık baydım sıktı artık bana göre tabii Battlefield alayım artık ama hangisini alayım tavsiye verir misiniz BF5'e kötü diyorlar ama bilmiyorum BF serisini çok oynamış biri değilim.
Battlefield 4 kesinlikle büyük tavsiyemdir. Onun kadar büyük bir multiplayer ben bu zamanada kadar görmedim ve sizi uzun zaman götüreceğinden eminim. Bende şahsen sıkıldım CS:GO dan. Nereye kadar Rank Rank Rank baydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı