Call of Duty Warzone 8 Nisan Güncelleme Notları

Melikovicious

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Merhabalar!

Kendi adıma FPS oyunlarının kralı olarak gördüğüm Call of Duty; takip edenlerin bildiği “Warzone” ile Battle Royale moduna yeni bir soluk getirdi. Elbet beğenmeyen, sevmeyen olacaktır ama benim gibi müptelası da çoktur.

Modern Warfare ve Warzone yarın Sezon 3’e başlıyor ve büyük bir güncelleme var. Modern Warfare pahalı ve göreceli olarak daha az oynandığı için sadece Warzone güncellemesinden bahsetmek istiyorum.

Senescallo isimli arkadaşın sızdırdıklarına ve CoD’un yayınladığı videoya göre birkaç farklı mod ve takım seçeneği geliyor.
  • Battle Royale Duos - İki kişilik takımlar.
  • Battle Royale Quads - Dört kişilik takımlar.
  • Battle Royale High Action "Claustrophobia" - Zehirli gaz daha hızlı ilerliyor, daha hızlı hareket etmeliyiz!
  • Battle Royale Shotty Snipers - Sadece Shotgun ve Sniper kullanılacak, loadout droplar yok.
  • Battle Royale One Shot - Sadece tek vuruşla, o da Headshotla olacak. Loadout droplar yok.
  • Realism Battle Royale.
  • Realism Plunder.
  • Realism de herhangi bir gösterge (HUD) olmayacak. Yani, oyuncular Killstreak çağırmadıkları sürece radarı göremeyecek, mermi sayısını kontrol edemeyecek. Ayrıca bu modda, düşmana hasar verdiğiniz yada öldürdüğünüz zaman herhangi bir belirti olmayacak. Bu modda kafadan vuruşlar, tek mermide öldürür. Gövdeden de en fazla birkaç mermi öldürür.
  • Hardcore Battle Royale.
  • Hardcore Plunder.
  • Hardcore da ekrandaki göstergeler azalacak, toplam canınız düşecek ve friendly fire mümkün olacak.
  • Plunder Solo.
  • Plunder Duos.
  • Plunder Quads.
  • Birkaç yeni araç ve silah gelecek.
  • Kesin birşey yok ama beni çok heyecanlandıran birşey gördüm, MW1’deki efsane Backlot haritası oyuna revize ile dönecek gibi.
Son olarak; Battle.net bilgilerim imzada, takım arkadaşı arıyorsanız beni ekleyebilirsiniz 😅

Oyun çok gerçekten çok iyi diğer hayatta kalma oyunlarından çok üstün. Duo modu eksikti oda geldi tam oldu. Oyunun optimizasyonuda harika RX 570 ile en yüksek ayarlarda 60-100 arası FPS almak çok iyi.

Oyun çok gerçekten çok iyi diğer hayatta kalma oyunlarından çok üstün. Duo modu eksikti oda geldi tam oldu. Oyunun optimizasyonuda harika RX 570 ile en yüksek ayarlarda 60-100 arası FPS almak çok iyi.
Katılıyorum, tek sorun 150 oyuncu olduğundan aşırı RAM ve CPU kullanımı. Orta halli sistemleri zorluyor. En basitinden 8GB ramlerin %80i sıkıntı yaşıyor. Birkaç aya bu sorun aşılır gibi geliyor bana.
Cevabınız için teşekkürler. O kadar para ödüyoruz Battle Pass'in bitmesi çok saçma olmuş gerçekten.
Dostum sen daha iyi bilirsin tabi ama Battle Pass’i bırak CoD’u, hiçbir oyunda tavsiye etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı