Call of Duty Warzone donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

fur1na

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Warzone oyum aşırı derece donmalar olmakta ve oyun oynanmaz halde. Donma sorunu ile ilgili internetteki çözümlerden denediklerim.
Başka hiçbir oyunda donma vs. olmamaktadır.
Bilgisayarı normal kullanırken hiçbir sıkıntı olmamakta.
Oyunu silip yükleme.
Belgelerimdeki Warzone dosyalarını silme.
Hard disk ve SSD sağlık kontrolü (%100)
Windows güncellemeleri Full.
Ekran kartı driver güncellemeleri Full.
YouTube'da bulunan videolardaki çözümler.
Hard disk Full değil 500 GB boş.
RAM sağlık testi.
Ekran kartı testi.
Oyun içi ayarlar geneli ekran kartına uyumlu şekilde.
Ekipman.
RX570 8 GB Ryzen 5 2600 16 GB 3000MHz RAM DDR4 Windows 10.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
@cainezulkarneyn Evet yapılması gereken ayarlardan biride bu. Sizin bulmanız için yardım edeyim.
Bilgisayar- Belgeler- Call of Duty Modern Warfare- players- adv_options
Sonra videomemoryscaleyi 0.55
RendererWorkerCount'u işlemcinizin çekirdek sayısı neyse onu bende 6 çekirdek olduğu için 6 yaptım.
Eger yoksa yanlışlıkla silmiş veya taşımış olabilirsiniz. Tam emin değilim bu konuda. Oyunu silip tekrardan kurun diyecem ama diyemiyorum.zira yeniden kurması çok zaman alıyor maalesef. Bu forumda üst düzey programcı arkadaşlar var eminimki bu konuda size oyunu silmeden yardımcı olurlar.

Son düzenleme:
@cainezulkarneyn evet yapılması gereken ayarlardan biride bu. Sizin bulmanız için yardım edeyim.
Bilgisayar- belgeler- Call of Duty Modern Warfare- players- adv_options.
Sonra videomemoryscaleyi 0.55
Rendererworkercount'u işlemcinizin çekirdek sayısı neyse onu bende 6 çekirdek olduğu için 6 yaptım.
Eger yoksa yanlışlıkla silmiş veya taşımış olabilirsiniz. Tam emin değilim bu konuda. Oyunu silip tekrardan kurun diyeceğim ama diyemiyorum. Zira yeniden kurması çok zaman alıyor maalesef. Bu forumda üst düzey programcı arkadaşlar var eminim ki bu konuda size oyunu silmeden yardımcı olurlar.

Dediğin dosyayı bilgisayarda her yerde aradım. 3 kez silip tekrar kurdum 😂 rica etsem [email protected] adresine adv_options dosyanı atabilir misin birdr öyle deneyeyim :/

Oyunun çok fazla sorunu var ben alt + Tab yapıp oyuna geri döndüğümde FPS 50'e düşüyor. MSI Afterburner açıkken oyun sıkıntı oluyor. Arada hata verip oyundan atıyor. Optimizasyonunda da sıkıntı var. Kısacası beta aşamasında gibi oyun hala bence.

Geri
Yukarı